1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve arzum77 tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : arzum77
  1. sea thinker

sea thinker Üye Üye

Beğenildi:
    403
    Ödül Puanları:
    18
    @fatrec aynen canım çok haklısın :super:malesef çoğu arkadaşımız hatta bunu söyleyenler resim paylaşmaktan çekinen kişiler ama bize gelince resimlerimizi görmek isterler acar gösteririz güveniyorsak tabi bu arkadaşlar bu konuda rahatlar resimleri olmadığı için o yüzden onlara bu konu anlamsız geliyor pes gerçekten herkes kendini düşünüyor bizse nasıl yardımcı olabiliriz diye dussunurken:KK34:kusura bakmayın arkadaşlar yine boş bildirim olacak sizin için ama:/

jeologeda, fatrec ve TGC34 bunu beğendi.
  2. 17 Temmuz 2017
  3. beyazgul4431

beyazgul4431 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    78
    Merhabalar güzel bayanlar ben de aranıza yeni katıldım desem de inanmayın yıllardır mesajlarınızı takip ediyorum yakın zamanda ben de kas zarı altı estetik düşünüyorum uygun bir doktor da buldum telefonda görüştüğüm kadarıyla 6.500 tl gbi bir fiyat çıkardı bana ama daha gidip yüzyüze görüşemedim. Muayene gittiğimde nelerden bahsedeyim bilemedim. Ha lu da var bugün araştırma hastanesine gittim doktor beni bayağı ürküttü. Kas üstü yapacağını hissizlik olacağını ve kapsül riskinden bahsetti. Fiyat olarak 4.000 gbi bi fiyatı varmış. Benim 11 yaşnda bi oğlum var göğüslerim zaten küçüktü doğumda büyüdüler ve sonradan biraz pörsüdüler 80b içi bayağı dolgulu pushup sütyenler takyrm biraz boşluk kalıyor.boyum 163 kilom 60 balık etliym . Sizce kaç cup istemeliyim vede hangi yöntem uygun olur bana..şimdiden teşekkürler

4. 17 Temmuz 2017
  5. TGC34

TGC34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    28
    Yani hepimiz riskleri bilerek olduk bu ameliyatı ama direk hissizlik olur demesi bana saçma geldi bence fiyatta önemli tabi ama içinize sinen bi doktora olun derim..Benim de emzirmeden içi boşalmis bi gogsum vardı öncesinde de büyük değildi de iyice sündü kasalti oldum onu doktor olcuyo zaten deri kalinligina göre benim dokum yetmedi ama yetseydi de kasalti isterdim daha doğal görüntü için tabi kasüstü olup doğal olan da var tercih ve doku yeterliliği biraz..Ben şu cup istiyorum demedim olabilicek en büyüğü olsun yapay olmadan dedim 350cc taktı her ne kadar gözüme küçük gelse de buna da şükür:) Siz de bi an once kararınızı verirsiniz inşallah bol şanslar

beyazgul4431 ve Ebh bunu beğendi.
  6. 18 Temmuz 2017
  7. kediss12

kediss12 Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    8
    Hissizlik de ayrı konu bende hala hissizlik var 6 ay oldu. Sizlerde hissi uzun zaman sonra olsa da yine de tamamen geri gelen oldu mu

8. 18 Temmuz 2017
  9. sea thinker

sea thinker Üye Üye

Beğenildi:
    403
    Ödül Puanları:
    18
    Bir 6 ay daha beklemen gerekiyor canım çünkü değişiyor 6 ay ile 1 sene arası normal istisnai 2 sene sonra hissi gelenlerde varmış tabi hic gelmeyenlerde umarim gelir

kediss12 bunu beğendi.
  10. 18 Temmuz 2017
  11. jeologeda

jeologeda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    815
    Ödül Puanları:
    113
    Cnm bnm daha 3 ay bile olmadı arzumun bahsettiği iğne testi vardı. Onu denedik arkadaşımla sadece kesi yerime yakın bir iğne darbesini hissedemedim gerisini hissettim kaşırken vs de öyke ilk zamanlar gibi tuhaf hissetmiyorum

kediss12 bunu beğendi.
  12. 18 Temmuz 2017
  13. Zeyn1

Zeyn1 Üye Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    23
    Kızlar dün yemek yerken dolgumu kırdım feci şekilde ağrıyor. Ameliyata 3 gün kala dolgu yaptırmak için uyuşturucu iğne yapılması anesteziyi kötü etkiler mi sizce? :KK43:

14. 18 Temmuz 2017
  15. Beyzaumay

Beyzaumay Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    3
    Oy kuşum alınganlıkmı yaptınHoppa haklısınız bizim tuzumuz kuru tabi gösterdiğimiz bir yerimiz yok!sizin bu kadar hassas olmanız gayet doğal,özür dilerim kendi adıma bencil davrandığımız için:KK36: neyse bilgi paylaşımı kaldığı yerden devam :KK39:

sea thinker bunu beğendi.
  16. 18 Temmuz 2017
  17. sea thinker

sea thinker Üye Üye

Beğenildi:
    403
    Ödül Puanları:
    18
    Canım bazı antibiyotik ve kan sulandırıcı ilaçları 1 hafta önceden kesmemiz gerekiyor vucuttan atılamadigi icin ama kısa süreli uyuşturucu iğne zararlimidir bilemiyorum istersen bunu doktoruna hemen sor @Zeyn1

18. 18 Temmuz 2017
  19. sea thinker

sea thinker Üye Üye

Beğenildi:
    403
    Ödül Puanları:
    18
    :KK16:

Beyzaumay bunu beğendi.