Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2016
    Konu Sahibi : EU2
  1. semasafa

semasafa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    merhaba rica etsem dr ismini benimle paylaşrmsın ben özelden msj atamıyorumda

2. 14 Ekim 2016
  3. 123jane

123jane Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar bir hafta önce meme dikleştirme ameliyatı oldum. 27 yaşındayım bundan bir 4 yıl önce 68 kiloydum ve 3 ay spor ve hafif bir dietler yaklaşık 45 kiloya kadar düştüm ama spora devam ettim 4 yıl boyunca ve kas tan kilo aldım şuan 50 kiloyum. Vucudum gayet sıkı spor yaptığım için herhangi bir sarkmada olmadı. Ama göğüşlerim baya büyüktü ve kilo vermemlede içleri boşaldı sarktı ve bir türlü toparlayamadım. Sonunda bu ameliyatı olmaya karar verdim ve şuan 1. Hafta gayet memnunum göğüslerime destekleyici silikonda koyma gereği duymadı doktorum. Ama gayet başarlı bir ameliyat oldu. Damla şekli dedğimiz doğal görünümli bir göğse kavuştum. Ağrı sızımda olmadı şuan gerçekten kendime güvenim daha bi geldi korkan çekinen arkadaşlar eğer memnun deilseniz görüntünüzden olmaktan korkmayın. İyi bir doktor bulduğunuz sürece içiniz rahat edebilir

4. 13 Kasım 2016
  5. angela7

angela7 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Uzun zaman olmuş
    Yıllardır bu konudaki korkumu atlatamadım..eğer bir gün korkumu yenebilirsem. :KK43: doktorunuzun adını öğrenebilirmiyim?

6. 14 Kasım 2016
  7. Florida

Florida Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım yazını Yen'i okudum inş bende düşünüyorum dr adına öğrenebilir miyim

8. 23 Nisan 2017
  9. serro_m_

serro_m_ Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ameliyat olduğunuz doktorun ismini öğrenebilir miyim?teşekkürler

10. 15 Temmuz 2017
  11. KDE

KDE Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar konuyu açan bayanın doktorunun adı neymiş banada mesajdan yazar mısınız? Yeni katıldım da kullanmasını bilmiyorum

12. 15 Temmuz 2017
  13. KDE

KDE Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Araştırma yaptım adnan uzunismail estetik cerrahi hakkında. Sanırım bayanın doktoru buymuş. 2011 yılında kendi isteğiyle emekli olmuş doktor.