Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Meme dikletirme Ameliyat oldum..

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. endem

endem bürokrat Üye

Ödül Puanları:
    76
    ssk ne kadarını karşılıyor bu ameliyatlarda?

2. 26 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Ziyaretçi

kesinlikle artificial degil yani tamamen olmasi gereken gibi. boyle bebek poposu gibi hahah nasil anlatayim. pek bir sey degismiyor ten ve his olarak ama yumusaklik gidiyor ve daha diri oluyor.

4. 26 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Ziyaretçi

simdi bu ameliyat'da 3 teknik varmis. biri ters T sekilinde iz birakiyormus ki bu teknigi artik kimse kullanmiyormus (kullanan doktorlar yeni teknigi henuz uygulamiyor yada bilmiyordur). yeni teknik l seklinde iz birakiyor buda 4-5 cm bir iz bazen 6-7 cm gogusunuzun buyuklugune bagli. Bu izin yarisi silikon taktirirken bile oluyor. Bu nedenle bu ameliyati yapmak isteyenin derdi iz degil, gogus sarkmasi olmali. o iz sonradan yok oluyor az bir miktarda gozukuyor ama yani bununla barisik olmaniz gerekir. bende uygulanan teknik ise farkli, meme ucu etrafindan toparlanma oldu bu nedenle hic iz kalmadi. sadece gogus ucu etrafinda ki onda sonradan yok olacakmis ve su an yok olmaya basladi bile 26 gun olmasina ragmen.

6. 1 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Ziyaretçi

bugun bu ameliyati olali tam 2 ay oldu. doktorumdan yeni geliyorum kontrol icin ve Allah'a sukurler olsun ki gayet iyim. bu ameliyati olmayi dusunenlere bir kac onerim var.

1. ameliyat oncesi sigarayi mutlaka birakin. doktorlar azaltin diyorlar cunku birakamiyorsunuz ancak unutmayin ki sigara sizi zayif yapar. zayiflik iyilesme doneminizi geciktirir. iltihapa karsi daha hassas bir bunyeniz olur. izleriniz daha belirgin kalir.

2. ameliyat oncesi diyelim ameliyati oglen 1de olacaksiniz, onceki gece 10:00'dan itibaren hic bir sey yemeyin ve icmeyin. su bile icmedim ben. cunku ameliyat sonrasi kusma yapiyor. ameliyatli bir sekilde kusmak bir kabus. aman dikkat.

3. iyi bir doktor secin. sosyete doktorlarin cogu ameliyat olsun cebin dolsun mentalitesinde. arastirin ve guvendiginiz bir doktoru mutlaka secin.

8. 1 Mayıs 2009
  9. xderya

xderya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    ozgur-girl slm, son bir aydır göğüs küçültme ve toparlama konusunda ameliyat olmak istiyorum ve doktor araştırıyorum. Doktora güvenmek inanmak o kadar önemliki. Araştırdığım doktorlara ya güvenemedim yada çok pahalı geldi. Senin yazdıklarını okuyunca ameliyat konusunda cesaretim arttı.Lütfen doktorunun adını yazarmısın? Adını yazmanın bir sakıncası olacağını sanmıyorum. Bir sakınca görüyorsan özel mail adresime yazarmısın? ınan çoooooook sevinirim.

10. 13 Mayıs 2009
  11. EU2

EU2 Ziyaretçi

selam, canim doktor ismi paylasmakta elbetde bir sakinca yok ama bu forumda yer alan doktorlarin aralarinda doktorumun ismini gormek istemiyorum cunku benim doktorum kiyaslanmayacak kadar harikalar otesi bir doktor :) istersen ozelden yazarim. ameliyat konusunda eger dogru doktor secimin varsa, durma hemen ol derim.

12. 27 Mayıs 2009
  13. sevsar

sevsar Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar;

Bir zamanlar burda ben araştırma yapmak, bu tecrübeyi yaşayanların görüşlerini almak için burdaydım ve herşey gözümde çok farklıydı. Karmaşık ve ürkütücüydü. Sizlerin paylaşımlarından cesaret alarak kararımı verdim. Şimdi ben de o tecrübeyi yaşamış biri olarak burdayım.
    9 Mayıs ta meme dikleştirme ameliyatı oldum ben de. Hiç te gözümde büyütttüğüm gibi değilmiş. 22 yaşımdan beri aklımdaydı tam 7 yıl olmuş. Yaşamak karar vermekten daha kolay kesinlikle:))

Herkese sevgiler.

14. 9 Haziran 2009
  15. audreytatou

audreytatou Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    dshhsdhdhhds

Son düzenleme: 28 Haziran 2010
  16. 25 Haziran 2009
  17. ahudan

ahudan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    :dilcikar:SLM ÖZGÜR ;

Bende şimdi forumları okurken tamda benim düşüncelerimi yazmıssın benimkilerde sarktılar iki cocuktan sonra nefret ediyorum vede toparlatmak stiyorum daha henüz dr araştırmadım....ne olur lütfen banada özelden drunun ismini yazarmısın yerini falan sana çok dua ederim ya içimi rahatlattın çünkü seni çok mutlu etmiş drun hemde önemli bir şey..ona güvenmissin buda çok önemli . hayatın boyunca görüntü olarak kendini psikolojik olarak iyi hissediyorsundur sanırım. darısı en kısa zamanda başımıza ....
    özgürcüm lütfen acil drunun ismini bekliyorum şeker.....

18. 2 Temmuz 2009
  19. 2973485

2973485 her şeyim.... Üye

Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bana da yazar mısınız doktorun ismini özgür_girl sen ya da doktorun ismini bilen başkası ben de istiorum boyutunu seviyorum ama çok sarkık duruyo