Meme dikletirme Ameliyat oldum..

asyaer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde aynı sorunum var yasım genç olmasına rağmen ergenliktemn iibaren sarkma oluştu doktorun adını öğrenmek istiyorum cok gizemli oldu:)özelden mesaj atarsan sevinirim

R

roxalanne

Ziyaretçi
bende doktorun ismini öğrenebilirsem çok sevinirim özelden atabilirsin şimdiden teşekkürler..

manabir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
özgür görl lütfen doktorunun ismini bana da özelden atarmısın. valla çok merak ettim. şimdiden teşekkür edrim

aSkiTo

█ █ █ ipek böcügüm █ &#96
Pro Üye
Emoji Skoru
21
daha uygun fiyata yapan varmi canim ?
yani benim icin cok yüksek bir miktar.
birde doktorun ismini banada yazarsan sevinirim.
paylasimin icin cok tskler

cankiz22

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar doktorun adini ogrenebilen var mi? Bana da yazabilir misiniz mumkunse?
ozgur-girl en son 22 mayista girmis, yok artik buralarda sanirim:KK43:

lauder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nyemiş bu doktorun ismi nerde yazıyor yahu ben neden görmüyorum ayrıca pamela andersonun göğsü gibi istiyorum yapabilirler mi acaba banada yazar mısınız pamelanın göğsü gibi bir göğse sahip olabilmem için kaç tl ve hangi doktor özgürcüm

2cisokak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nolur banada verin ben özelden mesaj nasıl atılıyo bilmiyom

essos_1392

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de doktorun adını öğrenmek istiyorum mesaj atabilirmisin ozgur_girl ???

Niray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaslar bizahmet banada doktorun ismini yazarsaniz sevinirim. Anlamadigim sanki burda söylense ne cikar ki?

Niray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bayanlar bende malesef magdur durumdayim 23 yasinda bi cocuk annesiyim hamile kalmadan önce 50 kiloydum tam 27 kilo aldim simdi ise 58 e düstüm ama malesef gögüslerimde hic sertlik kalmadi ve cok sarkti benden size tavsiyem o ameliyati dogum dan sonra düsünmenisi isterim cünkü eger ilerde hamile kaldiginiz zaman ister istemez gögüslerde deformasyon oluyor. Ben suan beklemekdeyim ikinci cocugu düsündügüm icin daha sonra yaptiricam ama doktorunda ismini bilmekte yarar var. Burdada doktora gittim eger birdaha cocuk düsünüyorsan bekle derim dedi. Benden size tavsiyem.

Yukarı Alt