Meme dikletirme Ameliyat oldum..

turuncu24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2010
2
0
selam, canim doktor ismi paylasmakta elbetde bir sakinca yok ama bu forumda yer alan doktorlarin aralarinda doktorumun ismini gormek istemiyorum cunku benim doktorum kiyaslanmayacak kadar harikalar otesi bir doktor :) istersen ozelden yazarim. ameliyat konusunda eger dogru doktor secimin varsa, durma hemen ol derim.
Merhaba "ExpireUserll" ben de 1 ay içinde aynı ameliyatı olacağım inşallah, seninle tamamiyle aynı sebeplerden dolayı.. Tek farkımız ben 24 yaşındayım ve aynı zamanda göğüslerim küçük olduğu için bir de protez takmaları gerekiyormuş. Senden ricam doktornunun adını benimle de paylaşırmısın. Çok çok minnettar olucam. Teşekkür ederim ve çok geçmiş olsun..

Ben sırf sana ulaşmak için üye oldum siteye, bu sebeple 50 mesaj atmadığım sürece sana özelden mesaj gönderemiyormuşum. Sen bana özelden mesaj gönderebiliyorsan eğer çok sevinirim.. :)

***Esra***

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
134
0
Bende meme dikleştirme ve karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum çok istiyorum cuma günü kulak ameliyatımı olurken doktorumla bu ameliyatlarıda görüşücem..Darısı başıma diyeyim...

yasemin_istanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
3
0
Canim, senin adina cok sevindim. Senin doktorun kimdi? Bende gögüs büyültme ameliyati yaptirmak istiyorum, fakat henüz iyi bi doktor bulamadim. Yardimci olursan sevinirim

***Esra***

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
134
0
Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...

ASYAM30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
126
0
Ben kulak ameliyatı olmaktan vazgeçip karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı aynı anda oldum.Karnım çok acıdı memeler ilk gün sızladılar o kadar ...
süpersin esra bende kulak amelyati olmustum sira gögüs kücültmekte daha sonrada lazer tedavisi geciricem insallah gercekten icimi rahatlattin demek sizladilar sadece ne güzell umarim bende ayni seyi söylerim operasyondan sonra darisi basima tskkkhihoyyyt

aSkiTo

█ █ █ ipek böcügüm █ &#96
Pro Üye
14 Kasım 2007
14.289
22
asyam30 doktoruna karar verdinmi peki?

***Esra***

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
134
0
süpersin esra bende kulak amelyati olmustum sira gögüs kücültmekte daha sonrada lazer tedavisi geciricem insallah gercekten icimi rahatlattin demek sizladilar sadece ne güzell umarim bende ayni seyi söylerim operasyondan sonra darisi basima tskkkhihoyyyt
İnş. canım kolay atlatırsın herkese dua ediyorum ameliyat olacaklara..

sevsar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
4
0
merhaba arkadaşlar;

epeydir siteye gelmemiştim. Ben ameliyat kararını verirken burda özgürgirl şimdi niki expireuserll arkadaşımızdan cesaret almıştım ve özelden doktorunun ismini göndermişti. Hatta ıstanbul da kontrollerimiz çakıştı tanışmıştık kendisiyle. Yani ikimizin de doktoru aynı Prf. Adnan uzunismail.
Ben ankaradan istanbula gitmiştim operasyon için.
Şimdi annem ameliyat olacak ve kontroller için annemin istanbula gidip gelmesi çok zor olur diye düşündüğümüzden ankara da bir doktor araştırıyoruz. Bakalım ya gazide reha bey ya da özel de nebil bey olacak. Aslında reha beye karar verdik ancak 8-9 ay sonrasına gün alınabiliyormuş yaza kalsın istemiyoruz. Annemin yaşından dolayı oluşabilecek komplikasyonlardan korktuğumdan tam teşekküllü bir hastanede olması benim için öncelik taşıyor.

Bu işin en zor kısmı karar vermek ve ön araştırma yapmak. En kolayı ameliyatı olmak inanın.

Herkese sevgiler.

Yukarı Alt