MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI !!!

hilalyzb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Hanımlar merhaba, meme küçültme ameliyatı olacağım 25 haziran da Bakırköy Sadi Konuk hastanesinde Mehmet Gençer e. kendisinde herhangi bir operasyon geçiren oldu mu? kendisi çok pozitif güleryüzlü bir doktor. ameliyat ile ilgili korkularım var. meme küçültme ameliyatı olup sonrasında ciddi sıkıntılar yaşayan yada çok memnun olan arkadaşlar yardım lütfen..

DeryaAkira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Benim 2 ay 2 gun oldu ameliyatim, o kadar cok memnunum ki size anlatamam hic sirt agrim kalmadi az daha bekleseydim kambur olacakmisim resmen, buyuk goguslu ve sarkik olanlar siddetle olmalarini tavsiye ediyorum yasam standartlarimi o kadar cok etkiliyordu ki simdi o kadar rahat giyiniyorum ki anlatamam , ben samsun da oldum toplamda 2700 gr aldindi bende

hilalyzb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benim 2 ay 2 gun oldu ameliyatim, o kadar cok memnunum ki size anlatamam hic sirt agrim kalmadi az daha bekleseydim kambur olacakmisim resmen, buyuk goguslu ve sarkik olanlar siddetle olmalarini tavsiye ediyorum yasam standartlarimi o kadar cok etkiliyordu ki simdi o kadar rahat giyiniyorum ki anlatamam , ben samsun da oldum toplamda 2700 gr aldindi bende
derya hanım yorumunuz için teşekkür ederim çok motive etti inanın. ama gerçekten çok alınmış sizden demekki baya büyükmüş. hayatımda kısıtlamaları o kadar çok ki kocaman kocaman memelerle insanların içine çıkmaya utanıyorum artık. ağrılarından bahsetmek bile istemiyorum :)

yelissimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59
ben 2008 de oldum ameliyat çok çok menunum hala dimdik yukarı bakıyorlar ve hiç büyümedi sonradan.

DeryaAkira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Bende cok utaniyordum simdi gogsumu gere gere yürüyorum insallah ameliyatiniz basarili ve guzel gecer hayirlisiyla guzel guzel kiyafetlerinizi giyersiniz

aslapesetmem

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Hanımlar merhaba, meme küçültme ameliyatı olacağım 25 haziran da Bakırköy Sadi Konuk hastanesinde Mehmet Gençer e. kendisinde herhangi bir operasyon geçiren oldu mu? kendisi çok pozitif güleryüzlü bir doktor. ameliyat ile ilgili korkularım var. meme küçültme ameliyatı olup sonrasında ciddi sıkıntılar yaşayan yada çok memnun olan arkadaşlar yardım lütfen..
devlet hastanesinde sadece meme küçültme mi yapılıyor acaba. benimkiler büyük degil ama sarkık biraz küçülttüp dikleştirme yapıyorlar mi acaba

Yukarı Alt