Memnuniyet topiği

mylittlebird

Guru
Pro Üye
9 Mart 2009
516
68
merhaba,
kızım için mylittlebird mylittlebird arkadaştan ayakkabı aldım.çok güzel tertemiz geldi ürün.anlastıgımız günde gönderdi..çok teşekkür ederim.seninle alışveriş çok keyifliydi:)
Sonunda bir alışverişim yazıldı buraya Allahım çok mesudum :halay: güle güle kullanın inşallah teşekkür ederim ince davranışınız için.

Katre83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
2.707
163
Arkadaşlar ben konuyu açarken etiket konulduğunu fark etmemişim ama şimdi konuyu açtıktan sonra ilk mesajda bakıyorum etiket yazacak bir yer yok bilen varsa yardımcı olabilir mi?

pina colada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
689
88
P pina colada 'dan alışverişten çok memnun kaldım. hem fiyatlar çok uygundu öyle olmasına rağmen hediyem bile geldi. hemde güleryüzlü ve ilgiliydi. teşekkürler..
Meryemleyla Meryemleyla Canım güzel yorumların için çok teşekkür ederim. Alışverişten memnun kalmana, ve buraya yazma inceliği göstermene çok sevindim. Neye ihtiyacın olursa, bana yazman yeterli... Tekrar beklerim. :KK5::KK36:

Bilincsiz Taksir

Rabbi zidni ilma**
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2016
695
1.748
S suslu sirine hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen, biraz kullanılmış diye belirtmiş ve kabul etmiş olmama rağmen dürüstlüğünden ödün vermeyerek ürünü ücretsiz gönderdiği gibi başka bir ürünü de ekleyerek gönlümü fethetmiştir!:süslü:
Ben şimdi ondan memnun olmayayım da kimden olayım?:confused:

suslu sirine

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2015
221
20
S suslu sirine hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen, biraz kullanılmış diye belirtmiş ve kabul etmiş olmama rağmen dürüstlüğünden ödün vermeyerek ürünü ücretsiz gönderdiği gibi başka bir ürünü de ekleyerek gönlümü fethetmiştir!:süslü:
Ben şimdi ondan memnun olmayayım da kimden olayım?:confused:
başka türlü olsaydı içim rahat etmezdiHoppa,güle güle kullanın

biriiicik

вɴ αɴɴeмιɴ,ĸızLarıмdα вeɴιм ĸυjυм❤
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
3.500
12.614
-GiTaH- -GiTaH- yaptigimiz takastan memnun kaldim guvenilir uye :KK68:
:KK70: ve gonderdigi urun yaninda hediyede gonderdi

Yukarı Alt