Memnuniyet topiği

Rengeyigi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.465
1.631
merhaba editorlerden yada bilenlerden yardim istiyorum..siteden bestas pirlanta satabiliyor muyuz.. hic takmadigim bes tas pirlantami satnak istiyorum ama yasak midir bilemedim Mune Mune

biriiicik

вɴ αɴɴeмιɴ,ĸızLarıмdα вeɴιм ĸυjυм❤
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
3.502
12.616
26
@yasmin89 arkadastam almis oldugum urun icin memnunum guvenebilirsiniz ben 400liralik di sanirim urun aldim anca cocuklardan memnuniyetimi sunuyorum... durusut ve guvenilir

Kimsekimse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2015
1.061
1.361
Merhebalar konu a lakasız olabilir ama merak ettim bit pazarında işler çok zayıflamış gibi sanki bana mı öyle denk geldi yoksa herkes dağıldı mı? Başka yerlerden satış yapıyorsanız önerebilir misiniz bana da? Elimde çok fazla giysi şal var dolaba sığamıyorum :KK43:

evlaefe

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Mart 2013
9.393
12.658
Merhebalar konu a lakasız olabilir ama merak ettim bit pazarında işler çok zayıflamış gibi sanki bana mı öyle denk geldi yoksa herkes dağıldı mı? Başka yerlerden satış yapıyorsanız önerebilir misiniz bana da? Elimde çok fazla giysi şal var dolaba sığamıyorum :KK43:
Evet canim kk da bit pazarida cocuk bolumude 1 1.5 senedir hareketsiz

ozlem nonan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2014
83
39
42
Yeşil kundradan Harley Çizme Aldım anneme ama annem kullanmayacağını söyleyinde iade istedim ,ups kargoyla çalışıyorlar ,ben yeşile iade talebi için akşam mail attım ,sabah bana detaylı maille döndüler kardo evinizden alır dediler ,ben de paketleyip kargoyu sabah aradım aynı gün öğlen gelip paketi aldılar ,ertesi gün Yeşil Kundra mail attı ,paketinizi teslim attık iade yapılacaktır diye ,2 gün sonra da bankam mesaj attı iade alındı , çok sevindim evimden çıkmadan stres olmadan bir mail bir telefonla iade aldılar :)) heryere hem ups için hem yeşil için teşekkür maili attım