Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

menogon kullanan varmı kızlar acil cevap

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve selvinazz tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : selvinazz
  1. selvinazz

selvinazz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    meraba kızlar bilirsiniz belki geçen ay klomen ve ardından prengly kullandım ama bi işe yaramadı bugün kontrole gittim kist yokmuş ama bana menogon adında iğne verdi 5 günlük sizce bi faydası varmıdır yada aranızda kullanan varmı beni aydınlatıcı cevaplarınızı bekliyorum kızlar:kahve:

2. 5 Ağustos 2008
  3. ceyda_79

ceyda_79 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    arkadasım en son kullandıım ığne menagon ama bende pko olduu ıcın ıse yaramadı daa sonra dıne35e basladm ama benımle aynı dr.a gıden 1arkadas 3 kutu kullandıktan sonra :CüvCüv: oldu 3ay sonra:emir_bebek:lerı olcak

4. 5 Ağustos 2008
  5. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım kullandım ben yumurtalarım süper gelişti fakat sonuç negatif zamanı gelmediyse ne yaparsan yap boşşş

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.