Merhaba! Emsey Nesrin baştuğ tedavi görenler sonuç alan varmı yeni tedaviye başladım

blueaqua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
909
958
Canım ben orda tedavi oldum. 3 embriyom oldu. İlkinde 2, ikincide 1 transfer yapıldı. İki denemem oldu özetle ikisi de negatif. Geçen haftada orda tedavi olan bir arkadaşım negatif sonuç aldı. Ben tedavi olurken iki tanıdığımın tutmuştu ama ikisi de kürtaj oldu sonradan. Nesrin hoca hayatta tanıdığım en iyi doktorlardan biri, çok hakkı var üstümde ödeyemem ama ben paranı ve zamanını laboratuvarı daha profesyonel bi yere harca diye öneririm. Ben orda bi seneye yakın zaman harcadım pişmanım, Bu arada sebepsiz infertilite benim ki.
 

Thistle

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
435
655
Sebepsiz infertilite ile ben varım. İlk denemede iki embriyo kondu, ikisi de tuttu. Üstteki arkadaş olumsuz sonuç alan örnekler vermiş, ben de aynı şekilde olumlu sonuç alan birçok örnekten bahsedebilirim. Bu iş biraz da nasip kısmet işi aslında. Nesrin hoca da, diğer hastane personeli de çok özenli çalışıyor, ama bazen olmayınca olmuyor. Bunu diğer tüp bebek merkezlerinde de yaşıyor insanlar.

Nesrin hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Hastaneden de memnunum. İnşallah en kısa zamanda güzel sonuçlar alırsınız.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-09-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın