Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

merhaba

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gramerrr tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : gramerrr
  1. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.bende aranıza yenı katıldım.bısı sormak ıstıyorum ben 1 senedır evlıyım su 3 aydır afedersınız ama ilişkiden sonra yıkanırken yanma oluyo ve bır kac gun suruyo taharetlenırkende yanma oluyo.bana yardımcı olursanız sevınırım

2. 29 Ağustos 2008
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Hoşgeldin..
    Idrar yolarinda iltihap olabilir yada ilişki alişma dönemi seni korkutmak istemem ama bu belirtilerim varken 3.5cmkistim çikti ilaçla yokedildi şükür yanmalarimda geçti..
    Acaba ilişki sirasinda geriilyormusun o da yapabileceğini düşünyorrum bence doktora git ihmal etme nasil izdirap verir bilirim

4. 29 Ağustos 2008
  5. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    bende de 2 ay felan oldu sanırım o ara üşütüodum donra dikkat ettim kendime çok şükür şuanda yok..

6. 30 Ağustos 2008
  7. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

8. 30 Ağustos 2008
  9. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

10. 30 Ağustos 2008
  11. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.yınede kıst olma ıhtımalı varmıdır acaba

12. 30 Ağustos 2008
  13. asunagi

asunagi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    eğer ilişkide kendini kasıyosan tahriş oluyodur bendede aynen öyleydi.zannettimki hep böyle devam edecek.ben kendimi kasıyordum ilişkiye girerken vede tahriş oluyordu.oyururken.wc de falan hep acıyordu....

14. 30 Ağustos 2008
  15. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    yok aslında kasmıyorum ılışkı sırasında hıcbısı yok sonradan yanma oluyo.acaba cıldıyecıyemı gıtmem gerekıyo yoksa kadın doktorunamı?

16. 30 Ağustos 2008
  17. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım bence jınekologa git benımde 2 aydır iliskıden sonra yanma oluyodu rahım agzında yara var dedı dr ama önemlı bişey deyılmiş ilacla tedavi edıcez dedi

18. 30 Ağustos 2008
  19. gramerrr

gramerrr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    beyzacım senınkıde benımkı gıbı 2-3 gun surup gecıyomuydu yanı bırdahı ılışkı olana kadar olemı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.