merhaba

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar.bende aranıza yenı katıldım.bısı sormak ıstıyorum ben 1 senedır evlıyım su 3 aydır afedersınız ama ilişkiden sonra yıkanırken yanma oluyo ve bır kac gun suruyo taharetlenırkende yanma oluyo.bana yardımcı olursanız sevınırım

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Pro Üye
Emoji Skoru
7
Hoşgeldin..
Idrar yolarinda iltihap olabilir yada ilişki alişma dönemi seni korkutmak istemem ama bu belirtilerim varken 3.5cmkistim çikti ilaçla yokedildi şükür yanmalarimda geçti..
Acaba ilişki sirasinda geriilyormusun o da yapabileceğini düşünyorrum bence doktora git ihmal etme nasil izdirap verir bilirim

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bende de 2 ay felan oldu sanırım o ara üşütüodum donra dikkat ettim kendime çok şükür şuanda yok..

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canlarım benımkı ılışkı sırasında degılde, hanı banyoya yıkanmaya gıdıyoruz ya temızlıgımı yaparken,dısında kenarında yanma oluyo. sonra her tuvalet ıhtıyacımı gıderırken taharetlenırken yanma oluyo ama 3 gun suruyo sonra gecıyo takı bıdakı ılışkıye kadar.yınede kıst olma ıhtımalı varmıdır acaba

asunagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
eğer ilişkide kendini kasıyosan tahriş oluyodur bendede aynen öyleydi.zannettimki hep böyle devam edecek.ben kendimi kasıyordum ilişkiye girerken vede tahriş oluyordu.oyururken.wc de falan hep acıyordu....

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yok aslında kasmıyorum ılışkı sırasında hıcbısı yok sonradan yanma oluyo.acaba cıldıyecıyemı gıtmem gerekıyo yoksa kadın doktorunamı?

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bence jınekologa git benımde 2 aydır iliskıden sonra yanma oluyodu rahım agzında yara var dedı dr ama önemlı bişey deyılmiş ilacla tedavi edıcez dedi

gramerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bence jınekologa git benımde 2 aydır iliskıden sonra yanma oluyodu rahım agzında yara var dedı dr ama önemlı bişey deyılmiş ilacla tedavi edıcez dedi
beyzacım senınkıde benımkı gıbı 2-3 gun surup gecıyomuydu yanı bırdahı ılışkı olana kadar olemı

Yukarı Alt