Merhabalar.7+5 haftalik gebeyim bugün doktora kontrole gittim bebeğimi görebilmek için fakat maalesef kesede bebeğimizi göremedim

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
7+5 haftalık gebeyim kesede bebegi goremedik doktor 5 gun sonra gel tekrar bakalım dedi:KK43: Bos gebelik olabilirmiş duyduğumdan beri yıkılmış durumdayım isyan etmiyorum hersey Allahtan tabiki ama içim yanıyor engel olamıyorum lutfen yardim edin benim gibi bu haftasinda bebegini kesede goremeyip sonraki haftasında goren oldu mu? Kanamam yok fakat cok halsizim kemiklerim ağrıyor, bir de dune kadar mide bulantim cok fazlaydi fakat dunden beri mide bulantımda kalmadı :KK43: ilk gebeligim ve cok korkuyorum

Axelia

Just Love!
Pro Üye
Emoji Skoru
4.066
7+5 haftalık gebeyim kesede bebegi goremedik doktor 5 gun sonra gel tekrar bakalım dedi:KK43: Bos gebelik olabilirmiş duyduğumdan beri yıkılmış durumdayım isyan etmiyorum hersey Allahtan tabiki ama içim yanıyor engel olamıyorum lutfen yardim edin benim gibi bu haftasinda bebegini kesede goremeyip sonraki haftasında goren oldu mu? Kanamam yok fakat cok halsizim kemiklerim ağrıyor, bir de dune kadar mide bulantim cok fazlaydi fakat dunden beri mide bulantımda kalmadı :KK43: ilk gebeligim ve cok korkuyorum
Hayirlisi ile kisa zamanda hayirli haber alirsiniz insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2019

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 106 gün kaldı.

Şu ana kadar tıkalı olan bebeğinizin burun delikleri açılmaya başladı. Bugün itibariyle bebeğinizin akciğerlerindeki kan damarları gelişimini tamamlamış olmalıdır. Doğumdan sonra bu damarlar akciğer içinde dolaşarak, akciğerlerdeki oksijeni kana alacak ve bebeğinizin diğer dokularına taşıyacak. Diğer kültürlerde doğum : Bazı kültürlerde baby shower denilen doğum öncesinde anneye hediye verme partisi düzenlenir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ChocolateCookie

Hersey Allahtan ..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.611
Daha cok kücük Bebek hemen öyle görünmez ki .. bizde görememistik ben Bebegimizi anca 9 haftalikken ayirt edebilecek sekilde görebilmistim icinizi ferah tutun Allah bebeginizi size bagislasin ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Daha cok kücük Bebek hemen öyle görünmez ki .. bizde görememistik ben Bebegimizi anca 9 haftalikken ayirt edebilecek sekilde görebilmistim icinizi ferah tutun Allah bebeginizi size bagislasin ..
Doktor bos gebelik,kese bomboş diyince kabus oldu herşey. Herseyin hayırlısı tabi ama canım cok yanıyor, size gore normal yani oyle mi ?

ChocolateCookie

Hersey Allahtan ..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.611
Doktor bos gebelik,kese bomboş diyince kabus oldu herşey. Herseyin hayırlısı tabi ama canım cok yanıyor, size gore normal yani oyle mi ?
Zaten o haftalarda sadece kese görünür ki yani Bebek daha bi kuru üzüm tanesi kadar bile degil o haftalarda .. icinizi ferah tutun Dua edin bol bol .. bizde 9 haftalikken tam anlamiyla görmüstük bizde ilk haftalarda sadece keseyi gördük hatta doktor cok sükür keseyi gördük diyede sevinmisti yani bebegi zaten istesenizde göremezsiniz daha minicik cünkü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Zaten o haftalarda sadece kese görünür ki yani Bebek daha bi kuru üzüm tanesi kadar bile degil o haftalarda .. icinizi ferah tutun Dua edin bol bol .. bizde 9 haftalikken tam anlamiyla görmüstük bizde ilk haftalarda sadece keseyi gördük hatta doktor cok sükür keseyi gördük diyede sevinmisti yani bebegi zaten istesenizde göremezsiniz daha minicik cünkü
Içime su serptiniz resmen,Allah razı olsun sizden 🤲 Doktorum belki de kotuye de hazırlıyor simdiden beni ama cok ağır geldi ,insallah sizin de soylediginiz gibi olumsuz bir durum olmaz rabbimin izniyle 🤲

gamzeli_bebis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.251
geç döllenme falandır belki bide ben 5+5 te gittiğimde kese boştu ama doktor boş gebelik değil korkma yolk sac diye bişey var ben onu görüyorum içinde demiştiii acaba sizinki görmedimi onu
bide arkadasım bazı ultrasonlar cok kötü oluyorr bi arkadasımın ultrson fotosunu gördüm karman çorman kalite kötü hiç bişi belli değil falan.
umarım geç döllenmedir ve 5 gün sonra gittiğinzde görürsünüz :)
o doktorun tavrını sevmediyseniz başkasına gidin 5 gün sonra.
rahat olun dua edin.
randevulardan önce 1 yasin 3 ihlas 3 nas 3 felak okuyorum bi arkadasım tavsiye etmişti için o kadar rahatlıyorki sizde okuyun tavsiye ederim:)

inşallah güzel haberlerinizi okuruzzz :dua::dua::dua::dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Istanbullugelin0634

Kişi kendinden bilir işi ;)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
Hiç moralini bozma inşallah bir dahaki gitmene mucizeni görürsün.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt