Merhabalar.7+5 haftalik gebeyim bugün doktora kontrole gittim bebeğimi görebilmek için fakat maalesef kesede bebeğimizi göremedim

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
33
5
7+5 haftalık gebeyim kesede bebegi goremedik doktor 5 gun sonra gel tekrar bakalım dedi:KK43: Bos gebelik olabilirmiş duyduğumdan beri yıkılmış durumdayım isyan etmiyorum hersey Allahtan tabiki ama içim yanıyor engel olamıyorum lutfen yardim edin benim gibi bu haftasinda bebegini kesede goremeyip sonraki haftasında goren oldu mu? Kanamam yok fakat cok halsizim kemiklerim ağrıyor, bir de dune kadar mide bulantim cok fazlaydi fakat dunden beri mide bulantımda kalmadı :KK43: ilk gebeligim ve cok korkuyorum

Axelia

Just Love!
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
6.452
8.204
7+5 haftalık gebeyim kesede bebegi goremedik doktor 5 gun sonra gel tekrar bakalım dedi:KK43: Bos gebelik olabilirmiş duyduğumdan beri yıkılmış durumdayım isyan etmiyorum hersey Allahtan tabiki ama içim yanıyor engel olamıyorum lutfen yardim edin benim gibi bu haftasinda bebegini kesede goremeyip sonraki haftasında goren oldu mu? Kanamam yok fakat cok halsizim kemiklerim ağrıyor, bir de dune kadar mide bulantim cok fazlaydi fakat dunden beri mide bulantımda kalmadı :KK43: ilk gebeligim ve cok korkuyorum
Hayirlisi ile kisa zamanda hayirli haber alirsiniz insallah

ChocolateCookie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.406
21.972
Daha cok kücük Bebek hemen öyle görünmez ki .. bizde görememistik ben Bebegimizi anca 9 haftalikken ayirt edebilecek sekilde görebilmistim icinizi ferah tutun Allah bebeginizi size bagislasin ..

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
33
5
Daha cok kücük Bebek hemen öyle görünmez ki .. bizde görememistik ben Bebegimizi anca 9 haftalikken ayirt edebilecek sekilde görebilmistim icinizi ferah tutun Allah bebeginizi size bagislasin ..
Doktor bos gebelik,kese bomboş diyince kabus oldu herşey. Herseyin hayırlısı tabi ama canım cok yanıyor, size gore normal yani oyle mi ?

ChocolateCookie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.406
21.972
Doktor bos gebelik,kese bomboş diyince kabus oldu herşey. Herseyin hayırlısı tabi ama canım cok yanıyor, size gore normal yani oyle mi ?
Zaten o haftalarda sadece kese görünür ki yani Bebek daha bi kuru üzüm tanesi kadar bile degil o haftalarda .. icinizi ferah tutun Dua edin bol bol .. bizde 9 haftalikken tam anlamiyla görmüstük bizde ilk haftalarda sadece keseyi gördük hatta doktor cok sükür keseyi gördük diyede sevinmisti yani bebegi zaten istesenizde göremezsiniz daha minicik cünkü

Mslmucize

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
33
5
Zaten o haftalarda sadece kese görünür ki yani Bebek daha bi kuru üzüm tanesi kadar bile degil o haftalarda .. icinizi ferah tutun Dua edin bol bol .. bizde 9 haftalikken tam anlamiyla görmüstük bizde ilk haftalarda sadece keseyi gördük hatta doktor cok sükür keseyi gördük diyede sevinmisti yani bebegi zaten istesenizde göremezsiniz daha minicik cünkü
Içime su serptiniz resmen,Allah razı olsun sizden 🤲 Doktorum belki de kotuye de hazırlıyor simdiden beni ama cok ağır geldi ,insallah sizin de soylediginiz gibi olumsuz bir durum olmaz rabbimin izniyle 🤲

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
6.957
20.080
geç döllenme falandır belki bide ben 5+5 te gittiğimde kese boştu ama doktor boş gebelik değil korkma yolk sac diye bişey var ben onu görüyorum içinde demiştiii acaba sizinki görmedimi onu
bide arkadasım bazı ultrasonlar cok kötü oluyorr bi arkadasımın ultrson fotosunu gördüm karman çorman kalite kötü hiç bişi belli değil falan.
umarım geç döllenmedir ve 5 gün sonra gittiğinzde görürsünüz :)
o doktorun tavrını sevmediyseniz başkasına gidin 5 gün sonra.
rahat olun dua edin.
randevulardan önce 1 yasin 3 ihlas 3 nas 3 felak okuyorum bi arkadasım tavsiye etmişti için o kadar rahatlıyorki sizde okuyun tavsiye ederim:)

inşallah güzel haberlerinizi okuruzzz :dua::dua::dua::dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt