merhabalar

anneyim82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Temmuz 2008
Mesajlar
252
Emoji Skoru
0
Yaş
40
benim bebeğim 6aylık annem bakıyor ek gıdalara geçtik her gıdanın bebeğe verilmeyeceğini anlatamıyorum söyleyince yalnış anlaşılıyor mesela inek sütü verilmeyeceği çorbaların tuzsuz yağsız olması gerektiğini yoğurdu pastorize sütle mayalacağını ona kalsa sokaktan aldığı sütle yapılan yoğurttan verecek birde kendi eski kafasına göre büyütecek biz sizi nasıl büyüttük diyor birde bebeğim mamayla besleniyor beni emmiyor bebeğim 2saate bir acıkıyor annemse iyice acıksın ondan sonra veririz diyor bu konulardan çok rahatsızım benim gibi sıkıntı çekenlerden yardım istiyorum sizce bencillik mi yapıyorum :a015:
 

beatiful kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
1 Şubat 2008
Mesajlar
199
Emoji Skoru
0
Yaş
33
meraba arkadaşım sıkıtını anlayabiliyorum ama
annene güzel bi dille kırmadan artık herşeyin çok geliştiğini ilerlediğini
bebeğini eskilere göre değilde yeniliklere göre doktorunun tavsiyelerine göre
büyütmek istediğini söleye bilirsin
birazda baskın olmaya çalışbu konuda bence
tamam oda ananesi ama sonuçta senin bebeğin
 
Son düzenleme:

anneyim82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Temmuz 2008
Mesajlar
252
Emoji Skoru
0
Yaş
40
artık eskisi gibi büyütülmüyor doktorlar izin vermediği gibi şimdi anneler daha bilinçli diyorum ama verme dediğim şeyleri vermeye devam ediyor biz size 2aylıkken şunu veriyoduk bunu veriyoduk falan
 
S

sev_al

Ziyaretçi
merhaba canım öncelikle işin zor. çünkü sen ne desende o kendi bildiğini yapacaktır. ister istemezde sorun olur. bana bile şöyle yap böyle yap diyenler var. herşeyi yedir diyorlar. sakınan göze çöp batarmış. eskiler bilmiyor ama çocuğa salçalı yemek vermek zararlıymış biizmkiler bişey olmaz. şunuda yedir bunuda yetir. tepki verdiğin zaman ben bilmem ne kadar çocuk yetiştirdim gibi laflar söylenmeye başlıyor. hatalı olan bizler oluyoruz.
 
Yukarı Alt