• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Merional ve genotropin kullanip faydasini goren oldumu

asminreina

Popüler Üye
Pro Üye
5 Temmuz 2010
3.068
1.100
Merional ile olmayan ve buyumeyen yumurtalarım olustu. Ovitralle ile catlattım ve 2 asılama 3 yumurta takıbi. Son tedavımde 3üz hamıle kaldım. Biri 8. Haftada kalbi durdu. Diğer ikisi 15 aylık

Karan33

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
355
237
Merional ile olmayan ve buyumeyen yumurtalarım olustu. Ovitralle ile catlattım ve 2 asılama 3 yumurta takıbi. Son tedavımde 3üz hamıle kaldım. Biri 8. Haftada kalbi durdu. Diğer ikisi 15 aylık
Masallahhh...darisi basimiza insallah..🤗🤗sizin yumrtaniz olmuyomuydu..benim 2. Tup bebek denemem olucak daha oncekinde 1 tane oluatu..ama kalitesizdi..oncekinde gonalf kullanirken simdi gonalf ve bu dedigim 2 igne verildi..siizn yumurta sayiniz ne kadar artti ogrenebilirmiyim

asminreina

Popüler Üye
Pro Üye
5 Temmuz 2010
3.068
1.100
Gonalla merıonal beraber kullanılmıyor dıye bılıyorum. Mesela bızım hastalıga gonal f yaramıyor.bnm amh 2 idi ama hıpofız gorev vermıyo. Fsh lh 0 oldugu için adet olamıyorum ilaçsız.

Karan33

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
355
237
Gonalla merıonal beraber kullanılmıyor dıye bılıyorum. Mesela bızım hastalıga gonal f yaramıyor.bnm amh 2 idi ama hıpofız gorev vermıyo. Fsh lh 0 oldugu için adet olamıyorum ilaçsız.
Inanin bende bilmiyorum...ama benim yumurtam hem cok buyumuyo hem az kalitesiz hemde 1 tane olusuyo..belki o yuzdenn verildi

Darlandum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
18
8
Inanin bende bilmiyorum...ama benim yumurtam hem cok buyumuyo hem az kalitesiz hemde 1 tane olusuyo..belki o yuzdenn verildi
Yumurta kalitesini arttırmak için pahalı vitamin hapları varmış onlardan kullandirttilar mi? Benim yumurta toplama islemimin yapildigi gün bir kız da transfer olmuştu. Hic yumurtası cikmiyormus, vitamin hapı kullandim 1tane cikti ama en iyi kalite imiş demişti. Bunlar öyle normal vitamin hapları değilmiş ama ilk denemem olduğu için sormadım. Şimdiki aklim olsa ismini alırdım o hapın

Karan33

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
355
237
Yumurta kalitesini arttırmak için pahalı vitamin hapları varmış onlardan kullandirttilar mi? Benim yumurta toplama islemimin yapildigi gün bir kız da transfer olmuştu. Hic yumurtası cikmiyormus, vitamin hapı kullandim 1tane cikti ama en iyi kalite imiş demişti. Bunlar öyle normal vitamin hapları değilmiş ama ilk denemem olduğu için sormadım. Şimdiki aklim olsa ismini alırdım o hapın
Tabi yaklasik 2 aydir omepa q10 kullaniyorumm..birde biesteron ama biesteron hormon ilaci sanirim..sizindemi yumurtaniz az..

Yukarı Alt