Meryem süresi

cansu_tr

C <3 V
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
12.592
14.204
Kızlar embriyolarimdan 2 si bugün 16 kez bölünmesi gerekirken geç geliyor mus 10a bölünmüş bugün bekleyip yarın ona göre haber verilecek transfer yapılacak yada yapılmayacak şuan belli değil hiç böyle bı haber beklemiyordum bakalım embriyolarim bu savaşı kazanabilecek mi inşallah kazanır hepinizden tek tek dua istiyorum nolursunuz

Tospaagtd

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2016
1.205
1.189
Haberler pek iyi değil canım bugün 4. Günü biraz geriden gelmeye başladılar dedi moralim çok bozuldu transfer olup olmayacağı yarın belli olacak
Hiç moralini bozma canım Allah büyüktür yer gök dua inşaallah yarın daha güzel haberleirni alırız

cansu_tr

C <3 V
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
12.592
14.204
İkinci tedavi süreci başladı ve transfer olumsuz sonuçlandı ve ben yine darmadaginim icim böyle hep ağlamaklı biri ağlasa da bende ağlasam diye bakıyorum . Hepinizin kandili mübarek.olsun bugün tekrar 41 Meryem suresi okuyacak kişi arıyorum.insallah bulabilirim Rabbim.herkesin gönlüne göre versin ne diyim

hayal_hatun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
3.115
5.861
İkinci tedavi süreci başladı ve transfer olumsuz sonuçlandı ve ben yine darmadaginim icim böyle hep ağlamaklı biri ağlasa da bende ağlasam diye bakıyorum . Hepinizin kandili mübarek.olsun bugün tekrar 41 Meryem suresi okuyacak kişi arıyorum.insallah bulabilirim Rabbim.herkesin gönlüne göre versin ne diyim
Ben sana bir tane okuyayım inşallah.
Çok üzüldüm.

Yukarı Alt