Mesaj atıp atmama tereddüdünde kaldım, sizce ne yapabilirim?

ebrunurcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Herkese merhaba, öncelikle aranızda yeniyim.
üniversitenin başlarından beridir sürekli gördüğüm, hoşlandığım biri vardı, arada bir bakışırdık. Daha sonra onun da bana bakışlarından ilgi duyduğunu, hoşlandığını anladım kendimce. Uzatmayayım geçenlerde instagram üzerinden takip istediği gönderdim kabul etti daha sonra kendisi de takip isteği gönderdi ama isteği hemen geri çekti, hiçbir şey anlamadım, neden böyle yaptı acaba? Mesaj atsam mı atmasam mı kararsızım.

ince bilek

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.967
Herkese merhaba, öncelikle aranızda yeniyim.
üniversitenin başlarından beridir sürekli gördüğüm, hoşlandığım biri vardı, arada bir bakışırdık. Daha sonra onun da bana bakışlarından ilgi duyduğunu, hoşlandığını anladım kendimce. Uzatmayayım geçenlerde instagram üzerinden takip istediği gönderdim kabul etti daha sonra kendisi de takip isteği gönderdi ama isteği hemen geri çekti, hiçbir şey anlamadım, neden böyle yaptı acaba? Mesaj atsam mı atmasam mı kararsızım.
Hevesli görünmek istememiştir belki. Mesaj atmayın bence. Bekleyin

ince bilek

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.967

ince bilek

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
27.967

ebrunurcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bir durumdan dolayı üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım, birkaç ay oldu. Hatta tanısın diye yüzümün net belli olduğu bir profil resmi de koydum. Mesajıma cevap vermez diye tereddüt ediyorum.

AYZA74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bir durumdan dolayı üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım, birkaç ay oldu. Hatta tanısın diye yüzümün net belli olduğu bir profil resmi de koydum. Mesajıma cevap vermez diye tereddüt ediyorum.
Yazacaklarım belki biraz acımasız olabilir ama erkekler çok kolay anlaşılabilir varlıklardır. Onlar bir şeyi istiyorlarsa hemen harekete geçerler. Eğer düşündüğünüz gibi sizden hoşlanıyor olsaydı muhakkak bir harekette bulunurdu. Bana kalırsa mesaj atma büyük bir ihtimalle cevap gelmeyecektir. Cevap gelse bile ilk adımı o atmadığı için pek ilgi göstermeyecektir. Ondan bir hareket olmadığı sürece hiçbir şey yapma güven bana üzülen sen olursun. Ancak tüm bunlardan daha önemlisi, sebebi ne olursa olsun üniversiteyi bırakmaman lazım.

ebrunurcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Öncelikle merhaba, yorumunuz için çok teşekkür ederim. Üniversiteyi bırakmamın sebebi daha iyi bir üniversite okumak, daha iyi hocalardan eğitim almak, daha kaliteli insanlarla vakit geçirmek için. Okulu bırakmamın sebebi buydu, okuldan vazgeçmedim. Diğer soruna gelince hiçbir şey yapmadım, mesajda atmadım, kısmet bakalım zaman ne gösterir.
Tekrar çok teşekkür ederim :)

begonyabahcesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Genel olarak bir erkek isterse sizinle iletişim kurar, imkanısz dahi olsa bir yolunu bulur.
Eğer kendisinden bir şey gelmiyorsa bilinki yeterince kadar ilgi duymuyor. Bence siz de çok fazla umutlanmayın ve önünüze bakın.
Boş yere acabalarla vaktinizi harcamayın derim.

Yukarı Alt