Mesure'den Seçmeler

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
756
Emoji Skoru
12
Yaş
38
İşadamının karısı metresi olduğunu öğrenince kadını dövmek istedi. Adam ilan vererek metresinin yerine dayak yiyecek birini aramaya başladı.
Çin’de zengin bir işadamının hayatı yasak ilişkisinin ortaya çıkmasıyla alt üst oldu. İşadamının bir metresi olduğunu öğrenen karısı hemen kadını görmek istediğini söylerken evliliğini bozan bu kadını dövmek istediğini de sözlerine ekledi. Bir taraftan evliliğini kurtarmak isteyen bir taraftan da metresini deşifre etmek istemeyen adam durumu çözmek için çok ilginç bir yöntem buldu.
10 dakika boyunca dayak yiyecek bir kadın bulmak için bir internet sitesine ilan veren işadamı bu işin karşılığı olarak da işi alacak bayana 400 dolar vereceğini yazdı. 35 yaş civarında ve Çin’in kuzeydoğu bölgesinden olması sahte metreste aranan özellikler arasında bulunuyor.
İlana şimdiden 10’dan fazla kişinin başvurduğu fakat işi alacak olan ‘şanslı’ metresin hala belirlenmediği bildirildi.

Yok böyle bir haber ya :sm_confused: :kızgın:

Milliyet
 

ipekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Aralık 2006
Mesajlar
10
Emoji Skoru
0
VARMI PULUN DÜNYA ELEM KULUN YOKMU PURUN CEHENNEMDİR YOLUN boşa dememişler bu sözü benimkini yakalasam parayla kadın bulup dövdüremezde :uhm: :eek:klava: valla karıcığımın sinirri geçsin hıncını alsın diye aman allah bize sıhhat zenginliği varsin ben istemiyom para pul valla ne diyim.MEMNUNUM HAYATIMDAN:emir_bebek: :emir_bebek: :dance: :dance:
 

gxuxlor

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Şubat 2007
Mesajlar
191
Emoji Skoru
3
Yaş
42
Paranın yapamayacağı şey yokmuş
 
Yukarı Alt