Metabolic Balance

Akkat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
2.188
3.440
Kusura bakmayın bir süredir foruma girmiyordum. Ben başlayalı bir ayı geçti ve 6.5 kilo verdim. Son derece kolay bir diyet ilk bir hafta zorlandım alışana kadar ama sonra çok rahat gitti. Kendimi çok daha enerjik ve iyi hissediyorum. Hedefim 6 kilo daha vermek ve sonrasında da elimden geldigi kadar bu düzenle beslenmek çünkü bana sağlık açısından da çok iyi geldi. Sizin nasıl gidiyor, devam ettirebildiniz mi?
Malesef, devam edemedim ben.

Belgisel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.235
35
Malesef, devam edemedim ben.
İlk günlerde zorluyor gerçekten özellikle detoks kolay değil ama dişini sıkarsan bir hafta sonra vücut alışıyor. Şu anda çok rahat yapıyorum. Şu ana kadar diyetisyenlere gittim, Karatay ,Dukan, Ketojenik Diyet, İsveç Diyeti gibi bir çok diyet yaptım ama en rahat yaptığım diyet bu oldu. 69.5 ile başlamıştım 63 e indim ama yağdan verdiğim için sanırım daha ince duruyorum. Yaz gelmeden bu kilolardan kurtulamak gerekli :KK66:

Akkat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
2.188
3.440
İlk günlerde zorluyor gerçekten özellikle detoks kolay değil ama dişini sıkarsan bir hafta sonra vücut alışıyor. Şu anda çok rahat yapıyorum. Şu ana kadar diyetisyenlere gittim, Karatay ,Dukan, Ketojenik Diyet, İsveç Diyeti gibi bir çok diyet yaptım ama en rahat yaptığım diyet bu oldu. 69.5 ile başlamıştım 63 e indim ama yağdan verdiğim için sanırım daha ince duruyorum. Yaz gelmeden bu kilolardan kurtulamak gerekli :KK66:
İlk iki gün detoks programın neydi canım?

Belgisel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.235
35
İlk iki gün detoks programın neydi canım?
Seçenekler vardı. Ben ilk gün 1 kilo ekşi elma ikinci gün de patates haşlaması seçtim. 1.5 kilo haşlanmış sebze ve 1 su bardağı kepekli pirinç de vardı seçenekler arasında yanlış hatırlamıyorsam. 2 gün gün aynı gıda da seçilebiliyor. Elma bana kolay gelmişti ama patates çok zorlamıştı şimdi olsa pirinç seçerdim.

Akkat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
2.188
3.440
Seçenekler vardı. Ben ilk gün 1 kilo ekşi elma ikinci gün de patates haşlaması seçtim. 1.5 kilo haşlanmış sebze ve 1 su bardağı kepekli pirinç de vardı seçenekler arasında yanlış hatırlamıyorsam. 2 gün gün aynı gıda da seçilebiliyor. Elma bana kolay gelmişti ama patates çok zorlamıştı şimdi olsa pirinç seçerdim.
Evet patates hiç gitmiyor. Bana da elma ve patates vermişti. Bana magnesee calsine vermişti bağırsak boşaltmak için, o benim midemi çok bulandırmıştı. Şimdi bile düşününce kötü okuyorum. Sen de mi aynını içtin?

baskar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
6
1
Hanımlar merhaba, şimdilerde bu diyeti yapan var mi acaba? Ben de temmuzun ikinci haftası başlayacağım. Başka yeni başlayacak olan varsa haberleşiriz..

bbcbbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2011
2
0
Hanımlar merhaba, şimdilerde bu diyeti yapan var mi acaba? Ben de temmuzun ikinci haftası başlayacağım. Başka yeni başlayacak olan varsa haberleşiriz..
başladınız mı acaba ben de başlamak istiyorum. ama bulunduğum ilde uygulayıcı dr. yok mecburen başka bir yere gitmem gerekecek. bütün dr. araştırmaya başladım. hiç referansım yok kafam çok karışık.

baskar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
6
1
başladınız mı acaba ben de başlamak istiyorum. ama bulunduğum ilde uygulayıcı dr. yok mecburen başka bir yere gitmem gerekecek. bütün dr. araştırmaya başladım. hiç referansım yok kafam çok karışık.
26 haziranda başladım, 7 kilo gitti cok şükür. Ilk hafta zor, sonra alışılıyor. Birkaç gündür 2 ögüne düştüm hatta ve artik cok zorlanmıyorum. Başka bir şehire gidip listenizi alip kendiniz de devam edebilirsiniz ama düzenli doktor ziyareti motivasyonu artırıyor. Yine de belki skype üzerinden görüşme yapan bir dr bulabilirsiniz. Iyi şanslar dilerim.

Yukarı Alt