Mide Botoksu

greenz11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Siz kaç kilo verdiniz Ömer Yoldaş mıydı doktorunuz greenz11
ben şu an hırs ve mide botoksuyla harika gidiyorum açıkçası :) kafama koydum yani kilo verme konusunu çünkü hem yaz geliyor, hem gerçekten kendimi de rahatsız hissettiğim oluyordu. mide botoksu olduktan sonra aslında benim ilgimi çeken kısım botoks + 6 ay diyetisyen desteğinin olması. sürekli diyetisyenime yazıp konuşabiliyorum, beni yönlendiriyor. bir de bilinen bir doktordan olduğum için de içim çok rahattı. bir de doçent olması, güleryüzlü olması. benim en çok ilgilendiğim buydu. 5 farklı genel cerrahla görüştüm yani diyaloglarından pek memnun kalmadım ama Doç.Dr.Ömer Yoldaş bey hiçbir zaman böyle yaklaşmayıp, sizin gerçekten iyiliğinizi düşünen biri. Şimdi bir abi, bir kardeş gibi benimle. Bu yüzden doktor çok önemli çünkü uygulayacağı botoks miktarı da önemli :)

greenz11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Tabii ki denedim ama sizden başka da memnun yok gibi çok kararsızım ve özellikle ankarada yaptıranlardan görüş almak istiyorum
ben doktorun ve diyetisyenin dediğini harfi harfine yaptım, yapmaya devam ediyorum. biraz disiplin gerektiriyor. memnun olmayan arkadaşlar neden memnun olmamışlar onu anlayamadım ben tam. bir de doktordan doktora kullanılan botoks miktarı değişiyormuş. bununla da ilgisi olabilir

nefertiti81

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
merhaba mide botoksu yaptırdığımda yüz botoksuda yaptırmıştım etki olmamamıştı aylar sonra bende değil ilaçta ve sizde sorun deyip sonunda kabullendirdim ve ctesi tekrar ücret vermeden ikisini tekrar yaptılar gerçekten bu sefer hemen yüzümde fark oldu ve 3 gündür midem ağrıyor öncekinde ağrımamıştı 3 gündür sıvıyla besleniyorum umarım bu sefer olur

PatikliKontes06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Herkese merhabalar,ben 5 yıldır sessizce forumu takip eden üyelerdenim :) Şimdi mide botoxu yaptırmaya karar verdim ve bu konuda çok bilgi edinemedim.Bu nedenle bende aranıza katıldım. Öncelikle reklam kokan mesajlar var dikkate almamalıyız diye düşünüyorum.Bu nedenlede doktor bilgisi paylaşımı yapmayacağım. Ankarada çarşamba günü mide botoxumu olacağım.İnşallah güzel sonuçlar alırım ve sizleride bilgilendiririm :KK43: herkese iyi günler diliyorum

PatikliKontes06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba kızlar, 17 temmuzda mide botoxumu yaptırdım. Hiçbir ağrı ya da kramp hissi yaşamadım. Hastaneye giderken tartıldığım kilodan şuan 2 kilo eksik çıkıyorum ama tabi su olduğunu düşünüyorum.Yine de net bilgiyi çarşamba günü diyetsiyenimden öğreneceğim :)
1 hafta boyunca sıvı beslenmem gerekliymiş. Sabah proteinli süt- Kakaolu ( kahvaltı alışkanlığım olmadığı için içmiyorum), öğlen tanesiz çorba , saat 15.00 civarında probiyotik yoğurt ve akşam proteinli süt.
Bu listeye bile tam uyamıyorum.Daha yoğurt yeme kısmına geçemedim :) Ama bugün kendimi doymamış hissediyorum. Ofiste güzel yemek çıktığı ve gözüm kaldığı içinde olabilir :) Bu nedenle saat 15 te yoğurdumu yiyeceğim.
Benden bu kadarrrr kızlarrr herkess istediğikilolara kavuşur umarımm sevgiler...
Tam bir hafta sonra ne kadar yağdan ne kadar sudan kilo verdiğimi bildireceğim :)

Yukarı Alt