pointofestetic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
SLM
Yaklaşık 10 ay önce mide botoksu yaptırdım.Daha önce diyetisyen desteği almama rağmen bir kaç kilodan kilo vermem durunca psikolojik olarak hemen demoralize olduğum için yarıda kestim.Hipnozla zayıflamaya bile gittim.Ama sonuç hep başarısızlıkla sonuçlandı.Sonra mide botoxu ile tanıştım.90 kilo ile başladığım süreçte haftalık yürüyüş ve yediğim içtiğime dikkat ettim.30 kilo verdim.çok mutluyum zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.

SumeyyeKk

Her nasip vaktine esirdir.. ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.587
SLM
Yaklaşık 10 ay önce mide botoksu yaptırdım.Daha önce diyetisyen desteği almama rağmen bir kaç kilodan kilo vermem durunca psikolojik olarak hemen demoralize olduğum için yarıda kestim.Hipnozla zayıflamaya bile gittim.Ama sonuç hep başarısızlıkla sonuçlandı.Sonra mide botoxu ile tanıştım.90 kilo ile başladığım süreçte haftalık yürüyüş ve yediğim içtiğime dikkat ettim.30 kilo verdim.çok mutluyum zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.
Merhaba bende dusunuyodum denk geldi resmen. Nerde oldunuz ve nasil yaptilarerak ediyorum

pointofestetic

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba bende dusunuyodum denk geldi resmen. Nerde oldunuz ve nasil yaptilarerak ediyorum
... bi sağlık turizmi yapan firma var.özellikle yurt dışı hastalarına bakıyolar.Doktorum Salim bey isterseniz asistanın numarasını verebilirim. ...

Son düzenleyen: Moderatör:

Ececinar

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Sağlık açısından ilerleyen dönemlerde sorun yaşanır mı acaba? Riski var mıdır merak ediyorum

pointofestetic

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Sağlık açısından ilerleyen dönemlerde sorun yaşanır mı acaba? Riski var mıdır merak ediyorum
herhangi bir zararı yok hatta mide şikayeti olanların bir çoğunda rahatlama görülmüş.Botox vücut tarafından emilebildiği için ilerleyen zamanlarda sıkıntı olmuyor.

Seaweed

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar bende 3 hafta evvel mide botoksu yaptırdım 2. Haftada 4 kilo verdim biraz zor kilo veriyorum hipertansiyon hastasıyım be kullandığım ilaçlarda ödem ve kilo problemi yaratıyor Yaptırdıktan 5 gün sonra ciddi bir iştah kaybı başladı sadece sıvıylada yaşanabiliyor ama psikolojik olan yeme hissinide bastırıp egzersizle dengelenirse kesinlikle kilo verdiren bir uygulama aldığım pakette her hafta diyetisyen desteği var ama 3 haftadır listede pek bi değişiklik yok sebze yemeği et tavuk vs ekmek hiç yok süt yoğurt en önemli besinim haline geldi herşeyi soğuk tüketmek zorundasınız botoxun etkisini sıcak azaltırmış bakalım deneyimlerimi sizinle paylaşırım

24.5

Aşk=Duru&Ömer
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
SLM
İlkenin nasıl yapıldığı, fiyat vs bilgisi de verir misiniz?

Yukarı Alt