Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

miko penotran

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nesquik_24 tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : nesquik_24
  1. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Ödül Puanları:
    106
    lütfen acil cevap yazın bana :KK14:
    çıldırmak üzereyim...
    kaç gündür kaşıntı ve yanmam vardı..doktora gittim sonunda..
    bana fitil ,krem ve özel bir sabun verdi neyse..
    ancak bu fitil bende yanma ve acı hissi yaptı,fitili yarısı girmişken geri çıakrdım...zaten kalın bişi :KK25:eridi zaten yarısı :KK24:normal mi bu yanma beni oturtmuyor bile verdiği acı yaaa...acaba hepsini içeri atmadım diye mi???:44:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.