milyonda bir şans.............................

saftirik

rütbesiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Takıp edenler bilirler sorunumuzun ne oldugunu doktora gıttık ve mılyonda bır sansımız oldugunu soyledı. yoruldum....... Allah herkesın gonlune gore versın.... Nasipse gelir hintten yemenden nasıp degilse ne gelir elden............. Bizim nasibimizde yokmuş Rabbim vermiştir bundada bir hayır. Desteklerının ıcın tesekkür ederim Hoşçakalın :a015: :a015: :a015: :a015:

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
niye böyle ümit kesiyosun canım yaa..bu kadar umutsuz olmak çok yanlış..mutlaka yapılacak bir şeyler vardır unutma mutlaka....biraz zaman ver kendine toparlan dr ların her dedikleride çıkmayabilir ..ALLAH tan iste şüphesiszki onun veremiyeceği bir şey yok sen kendi iç sesini dinle ve umudunu yitirme senin için hayırlıysa ALLAH onu sana verecektir,istemekten ümitlenmekten usanma canım...sakın...bıkma....sorununu bilmiyorum ama dilerim kucağın bebişlerinle dolar canım..

P

_papatya_

Ziyaretçi
milyonda 1de olsa neden o sen olmayasın Allah bazzen böyle kullarının sabrını sınarmış ümidin hep olsunki büyük ödülü alasın

saftirik

rütbesiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ben kendımı alıştırdım artık ümitle yaşamak çok zor. Hiç kendimi ümitlendirmiyorum ümitlenip hayalkırıklıgına ugramaktansa buna alışmamız lazım. Kesinlikle Allahtan ümit kesilmez biliyorum Rabbim verırse basım gozum ustune vermezsede bılıyorum bundada var bır hayır. Evlatlık konusunda kararsızım bilmiyorum zaman neler gosterecek.

Amerikali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hikayeni ve proplemi bilmiyorum ama :insaallah bir gun bebegini kucagina alirsin umit dunyasi sende umidini kesme ne olur:1hug:

mavi_ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bende sorununu ne olduğunu pek anlamadım ama sanırım eşinde sorun var galiba
ama bu kadar umutsuz olma lütfen verende Allah vermeyende
Ne biliyorsun olmayacağını canım ya Allah büyük..Hiçç belli olmaz
Bak bizde bi sorun yok ama malesef 4 senedir olmuyor
sorunu olanların olmayacak diye bişey yokki bizimde olmadı hala
Allah büyüktür..İnşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin

saftirik

rütbesiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Tesekkur ederim destekleriniz icin evet sorun esimdeydi dogustan inmemis testis var yanlis anlasilmasin bu durumdaki vakalarin en kotusu imis esimdeki ,yoksa kucukken ameliyatla indirilmis olsa sansimiz olurmus ama ameliyat olmus indirilememis neyse sagolun kizlar....

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
kararın ne olursa olsun mutlu olmayı bil drlar ne söylerse söylesin senin yüregin ne söylüyor önemli olan o allah büyük rabbim ne eyler ne eylerse güzel eyler

E

EU1

Ziyaretçi
ben kendımı alıştırdım artık ümitle yaşamak çok zor. Hiç kendimi ümitlendirmiyorum ümitlenip hayalkırıklıgına ugramaktansa buna alışmamız lazım. Kesinlikle allahtan ümit kesilmez biliyorum rabbim verırse basım gozum ustune vermezsede bılıyorum bundada var bır hayır. Evlatlık konusunda kararsızım bilmiyorum zaman neler gosterecek.
bizde senden çok farkli değiliz am ümidimizi yitirmiyoruz 6 defa denedik ve ister istemez artik sperm donasyonu ddr.un tavsiyesiyle düşünmeye başladik küçükken kardeşim evlatlikolrak verilmiş doğar doğmaz şimdi görüşüyoruz uzun zamandir ama olmuyor inan iki taraf için de kardeşim içinde

E

EU1

Ziyaretçi
Saftirikçim milyonda bir olsada denemeye değmez mi eşimin genetik problemi var 100 de 5 şansla 6 defa denedik biz de son şans olrak artik donasyon ddüşünmeye başladik ama çok zor ve kararsisiz siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum probleminiz nedir bilemiyorum ama sabirli olmak lazim

Yukarı Alt