Minik Kelebeğim Bedenime Konmanı Bekliyorum :(

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Bekle kelebeğim yarın anneciğin ve babacığın senin için doktora gidiyor sen gelmedin madem biz senin gelmen için birşeyler yapalım dedik. Tabi önce Allaha dua ediyoruz kelebeğim gelmen icin. Yarınmuayene olucam bedenime konman icin elimden ne gelirse yapacagım. Allahım seni bana kondursun.. Seni seviyorum meleğim seni henüz görmesemde seni çook ama çook seviyorum. Bize Annecim ve Babacım diyeceğin günü bekliyoruz. Şuan nerelerdesin bilmiyorum ucup gel bedenime kon artık minik kelebeğim. Seni çok seviyoruz :CüvCüv:

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
ne güzel anlatmışsın duygularını,ümidini kaybetme bir gün geleceklerdir buna inanıyorum...

nisan_yaxgxmuru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
çok etkilendim okurken,o kadar güzel anlatmışsınız ki duygularınızı.umarık minik kelebeğiniz konar bedeninizde yuvanızda beraber mutluluğa kanat çırparsınız:emir_bebek:gelecek annesi gelecek eviniz onun şen sesiyle çınlayacak inşallah.Allah bebek isteyen tüm çiftlerin yüzünü güldürsün:1hug:

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Dilerim kelebeğin seni daha fazla bekletmez ve dr dan güzel haberlerle dönersin

PinkRose

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ALLAHIM sevindirsin seni inşş bebeğine kavuşursun canım..sanada bizede isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşşş...

zeyes81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ya bende senı gıbı beklıyorum bırkelebek bedenıme konması için umarım hepimiz kelebeklerımıze kavusuruz...

berre45

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inşallah canım umarım bütün isteyenler bir an evvel kavuşur kelebeklerine a.s

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
allah inşallah en kısa zamanda bir bebiş veriri size ve tüm
isteyenlere

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
canim benim ya ne guzel de yazmisin ...Allah en kisa zamanda melegine kavusmayi nasip etsin insallah...

boundary

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.005
inşallah her isteyen bu özlemle yanıp tutuşan bayanlar kelebeklerine kavuşur.Allah hepimize yardım etsin.

Yukarı Alt