minik kuzumun incileri çıktı nihayet...

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kaydirigubbakcemile5 nihayet kızımın ilk incileri çıktı kızlar,uzun süredir eli hep ağzındaydı,salya artmıştı,huysuzlanmıştı bekliyoduk ama görünce insan nasıl seviniyo anlatamam...alttan tek dişi patlatmış,2 gün sonra da yanındaki diş...şimdi büyümesini bekliyorum o zaman daha tatlı olcak dişleri şimdi çok küçükler... :dance:

buarada diş buğdayı da yapcaz artık,sizler nasıl biliyorsunuz diş buğdayını arkadaşlar?CADIARZU

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
masallah ne guzel A llah tamamına erdırsın bızımkınınde elı sureklı agzında huzursuz salyalarıda akıyor ama cıkmadı hala tık yok beklıyorz bızde valla sabırsızlanıyoruz.

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
165
maşallah.:nazar:
bizde o günleri görücez mi acaba..
inşallah:Saruboceq:

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
ayy ne zamandır mart annelerine girmiyordum bi arkadaşın bebeğide emekliyormuş yahu seninkide diş çıkartmış maşallah çok heyecanlandım benim kızında eli sürekli ağzında ve salya eksik olmuyor bebğinde ateş oldumu canım

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
benım oğlusumunda dısı patladı kızlar çok guzel bır duygu her gun 10 kez bakıyorum dısıne ama dığerı patlamamıs arkadasınkı patlamıs heralde oda sonra patlıcak çok guzel bırsey darısı sızlere arkadaslar

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
gözün aydın canım sağlıklı dişler olsun çok güzel bi duygu bende 15-20 gün önce yaşadım o duyguyu :) bizde diş buğdayı için ramazanın bitmesini beklliyoruz herkes farklı yapıyormuş. bizde diş buğdayı diye birşey yok aslında ben burda görüp özendim :)

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Benim oğluşum da tam 6.ayina girerken çikardi dişini çok güzel ya bardağa tik tik değiyo ama 2.patlamadi henüz
sağlikli dişlere inşallah

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
masallah ne guzel A llah tamamına erdırsın bızımkınınde elı sureklı agzında huzursuz salyalarıda akıyor ama cıkmadı hala tık yok beklıyorz bızde valla sabırsızlanıyoruz.

çıkar o zaman annesi bizimki biraz erken oldu sanırım,zorladı baya...

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
gözün aydın canım sağlıklı dişler olsun çok güzel bi duygu bende 15-20 gün önce yaşadım o duyguyu :) bizde diş buğdayı için ramazanın bitmesini beklliyoruz herkes farklı yapıyormuş. bizde diş buğdayı diye birşey yok aslında ben burda görüp özendim :)

saol canım ya gerçekten yaşayan bilir o duyguyu...biz de ramazan bitsin dedik gece olmaz,gündüz herkes oruç,aslına bakarsan buralarda da çok yok,onun için soruyorum neler konuyo içine diye,güzel bişi olsun is6tedim,ne de olsa bi kere çıkıyo ilk dişler di mi ama...kaydirigubbakcemile3

dilasultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ayy ne zamandır mart annelerine girmiyordum bi arkadaşın bebeğide emekliyormuş yahu seninkide diş çıkartmış maşallah çok heyecanlandım benim kızında eli sürekli ağzında ve salya eksik olmuyor bebğinde ateş oldumu canım
ateş sadece bir gün oldu canım ama huzursuzdu hep,bizim uykumuza etki etti,geceleri hep ağlayarak uyandı,uyuyamadı,ağrısı oldu heralde yavrumun,sürekli mızmızlandı günlerce,en sonunda çıktı rahatladı biraz..ama el hala ağzında hepsini birden çıkarıvercek die ödüm kopuyo :1rolleyes:

Yukarı Alt