CKbeautyandsheer

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
6.043
7.203
misafir odasi denen bişey mi var evet var.
ben o odayı misafir odasi sifatini kaldirmak istityorumvalla..
kim gelecek ki.. misafirlerimi oturma odaya aliyorum .kimse girmiyor tuhaflık...
ben bi odasini giyim odasi kullanmak istiyorum..
diğer odayı misafir odasi dediğim odayi çocuk odasini..
kayinvalidem misafir odasinda yazin oturuyolar. serin oluyor orasi.
bilemedim ki odalarin ben biçimsiz görüyorum. çünkü 7 pencereli ev.
kesinlikle misafir odası gereksiz. hele de biz çalışanlara.
Tek odan olacak toplaması da kolay, kafan da rahat.

Koltuk sileceksin hem misafir odası hem oturma odası. canımız çıksın da ne olursa olsun mantığı. Gerek yok buna.

bana göre 2+1 geniş ev ideal. 1 büyük oturma odası + 1 çocuk odası + 1 yatak odası + mutfak banyo tuvalet. yeterli.

o kadar gereksiz eşyamız var ki...
- yemek takımı alıyoruz içinde porselen tencere, sütlük, çay takımı bilmem ne. bunları daha hiç kullanmadım. gidip tabak alsaymışım ya. kafasızlık.
ayrıca günlük kullanmalıklarımız var. yemek takımı almışsın kullansana. sanki her gün protokol ağırlıyoruz.

- dünyalar kadar kasem var benim mesela. evde olunca da atılmıyor meretler.

- hurç dolusu havlu, eşarp....

- dünya kadar battaniye götürdüm anneme geçende. yeminle ev boşaldı. dedim "bu ne be. ev doğalgazlı. ihtiyaç olmuyor. vakumlanan yorganlarım varken neden battaniye tutayım ki."

zambak86

Güncel kilo: 68.5 / 1.Hedef : 67
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
3.460
6.034
Evet hepsi benim :KK70:

Seni beni mi takip ediyorsun

Artık dolu serdim çok şükür:KK70:

Zemin kat canım. Abisi var ya. O olmada yalnız bırakmam. Daha dün çocuk düştü arka binada 5. kattan :KK43: çok korkarım ben :KK43:
Tamamen tevafuk :) Bu konuyu ben de takip ediyorum normalde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-05-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mia-

Guru
Pro Üye
23 Eylül 2013
13.741
22.310
kesinlikle misafir odası gereksiz. hele de biz çalışanlara.
Tek odan olacak toplaması da kolay, kafan da rahat.

Koltuk sileceksin hem misafir odası hem oturma odası. canımız çıksın da ne olursa olsun mantığı. Gerek yok buna.

bana göre 2+1 geniş ev ideal. 1 büyük oturma odası + 1 çocuk odası + 1 yatak odası + mutfak banyo tuvalet. yeterli.

o kadar gereksiz eşyamız var ki...
- yemek takımı alıyoruz içinde porselen tencere, sütlük, çay takımı bilmem ne. bunları daha hiç kullanmadım. gidip tabak alsaymışım ya. kafasızlık.
ayrıca günlük kullanmalıklarımız var. yemek takımı almışsın kullansana. sanki her gün protokol ağırlıyoruz.

- dünyalar kadar kasem var benim mesela. evde olunca da atılmıyor meretler.

- hurç dolusu havlu, eşarp....

- dünya kadar battaniye götürdüm anneme geçende. yeminle ev boşaldı. dedim "bu ne be. ev doğalgazlı. ihtiyaç olmuyor. vakumlanan yorganlarım varken neden battaniye tutayım ki."
Aynen katılıyorum ama eşyalar verilmiyor diyorsun da aslında verilebilir.
başlarda kıyamıyorsun ama başlarsan devamı gelir :)

kubdef

Defalarca yıpranırsın bildiğinden
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
4.260
9.816
topıkce pasak yarısması mı yapsak? ben kesın bırıncıyım :sampiyon:

ya saka maka sızın evler hep derlı toplu mu ben bugun temızlık yapsam 2 saate her yer her yere gırıyor yıne :işsiz::işsiz:

CKbeautyandsheer

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
6.043
7.203
zaten 1 kerede kurtulamıyorsun bu eleme işinden
sana önemli gelen 1 eşya diğer elemede önemsiz geliyor.
olayı kavramak 1 yılımı aldı benim :)
bi de mesela bir eşyayı ayırıyorsun. bir süre sonra ona ihtiyaç oluyor. onu arıyorsun bulamıyorsun. ona da sinir oluyorum :)

CKbeautyandsheer

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
6.043
7.203
topıkce pasak yarısması mı yapsak? ben kesın bırıncıyım :sampiyon:

ya saka maka sızın evler hep derlı toplu mu ben bugun temızlık yapsam 2 saate her yer her yere gırıyor yıne :işsiz::işsiz:
ben derli toplu temiz değilim ki hele de bugünlerde bildiğin tozlar katman oluşturdu ev kenarlarında. :ıslık: :olamaz:

Yukarı Alt