Tryingtobeminimalist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.962
Ben resimlere hiç yetişemiyorum ya :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-06-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

wendy

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26.559

Tryingtobeminimalist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.962
20. Günün sonunda tuvalet eğitimimiz başarısızlıkla sonuçlanmış bulunuyor :KK43: az önce bezini geri bağladım, üstüne temiz bir ağlama krizi 😭 şimdi daha iyiyim 🙂 keşke hiç başlamasaydım çocuktan önce ben hazır değilmişim :KK43: çok yıprandık bu süreçte maalesef 😪

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Anka

Nirvana
Pro Üye
Emoji Skoru
58.607
20. Günün sonunda tuvalet eğitimimiz başarısızlıkla sonuçlanmış bulunuyor :KK43: az önce bezini geri bağladım, üstüne temiz bir ağlama krizi 😭 şimdi daha iyiyim 🙂 keşke hiç başlamasaydım çocuktan önce ben hazır değilmişim :KK43: çok yıprandık bu süreçte maalesef 😪
Yine iyi dayandın canım ben bir günü bitiremedim. Hazır olunca bi daha denersin vardır bunda da bi hayır diyelim 🤗
Yolunda canım bugün biraz işlerim vardı bakamadım saolasın
Sanirim şok u atlattim alışmaya çalışıyorum hamile olmaya :)
Sen nasılsın herkes iyi maşallah :KK66:
Yazmayınca merak ediyorum bir kaç Kelime yaz arada 🤗

Tryingtobeminimalist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.962
Yine iyi dayandın canım ben bir günü bitiremedim. Hazır olunca bi daha denersin vardır bunda da bi hayır diyelim 🤗

Yazmayınca merak ediyorum bir kaç Kelime yaz arada 🤗
Bilmiyorum ki bi kere başlayınca geri dönmeyin diyorlar ya ondan inat ettim ama yok her çocuk bir olmuyor, kendi çocuğumdan uzaklaştım bu süreçte kendi çok kötü hissediyorum bu kadar zorladığım için :KK43:

Yukarı Alt