Popüler Konu Minimal Yaşam

elecda

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2009
4.965
17.727
37
Teşekkür ederim 🤗

Bizde de akşam ben çok aşırı yorulmuş oluyorum. Sofrayı zor topluyorum. Zaman içerisinde kendi ev durumumuza göre şekillenecek inşallah.
Haklısın zira ben sabahları evden koşarak uzaklaştığım için işten eve döndüğümde enerjim yüksek oluyor.

Mia-

...
Pro Üye
23 Eylül 2013
15.277
27.408
Selamlar
Bugün rutin isler yapıldı
Dünden yemekte var

Şimdi çarşı işleri yapılacak

Eve gelince
Ufak tefek isler yapılacak

sonay906

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
1.623
629
sadece yürüyüşe çıkıyorum onda da kimseyle görüşmüyorum. Bi de markete gidiyorum arada. Aprtmanımızda var sitede çok varmış. Eşim işe gidip geliyor. Değildir inşallah bakalım:KK43:
:KK43: Allah korusun...İnşallah önemli bir şey yoktur. Biraz vitamin takviyesi alsan belki çabuk atlatırsın. Çok geçmiş olsun.

Salty

Minimalist
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
1.959
3.918

Salty

Minimalist
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
1.959
3.918
Kizlar evde bildiğimiz spor ayakkabısı ile mi temizlik yapıyorsunuz , harikasınız 🥳🥳

Salty

Minimalist
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
1.959
3.918
Minimal yaşamımdan minik bir not.
Evdeki tüm fazlalıklardan arınmak ruhumu arindirdi.Aksesuar dahil evde ana esyalar dışında birşey yok diyebilirim.

Küçük bir çocuğum olduğu için ona oyun ve yaşam alanı olarak kullanışlı bir mekan sunmuş oldum böylece.

Detaylı bir temizlik dolap içleri hariç bir saat dolmadan bitiyor .

Uzun zamandir ev eşyası aksesuar mutfağa ekstra alet edevat tabak çanak bir şey almıyorum,kendime de lüzumsuz hiç birşey almadım.Minimal yaşam ev ekonomisine de katkı yaptı.

Kendime ve yeni anılar biriktirmeye alan açtığım için mutluyum 🌼