Mia-

"yerini yitiren, yeniden yerleşemez.." diyorlar...
Pro Üye
23 Eylül 2013
12.265
18.887
mutfakta yaptin diyelim o minimalligi..baska nelerde yapilabilir? oyuncak?
Oyuncakları yılda birkaç kez elden geçiriyorum
kırılanları atıyorum.
benzeri ürün aldıysak veya hediye geldiyse eskisini bağışlıyorum.
bebeklikten kalma sevdiğim ürünleri 2. için saklıyorum :) ama en favori olanları.

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
ÜZGÜN
Pro Üye
1 Nisan 2011
27.993
52.209
Oyuncakları yılda birkaç kez elden geçiriyorum
kırılanları atıyorum.
benzeri ürün aldıysak veya hediye geldiyse eskisini bağışlıyorum.
bebeklikten kalma sevdiğim ürünleri 2. için saklıyorum :) ama en favori olanları.
valla bi kez beraber gectiuk mesela normalde babalarina attiriyorum ise yaramayanlari kiriklari vs.
cocuklar bildigin kirik oyuncaklarina bile kiyamadilar, dolayisiyla koca cop poseti getirdim yarisi dolmadi bile.

bende oyleyim kiyafetlerimde bile ayikladigim seyler oluyor bi bakiyorum pisman oluyorum geri ariyorumki giymek icin atmisim : (

Mia-

"yerini yitiren, yeniden yerleşemez.." diyorlar...
Pro Üye
23 Eylül 2013
12.265
18.887
valla bi kez beraber gectiuk mesela normalde babalarina attiriyorum ise yaramayanlari kiriklari vs.
cocuklar bildigin kirik oyuncaklarina bile kiyamadilar, dolayisiyla koca cop poseti getirdim yarisi dolmadi bile.

bende oyleyim kiyafetlerimde bile ayikladigim seyler oluyor bi bakiyorum pisman oluyorum geri ariyorumki giymek icin atmisim : (
ben kızım olmadan ayıklıyorum o da kıyamıyor.
yokluğunu bile farketmiyor 1 hafta dolapta bekletip sonra atıyorum. sürekli oynadığı bir oyuncaksa ikna ediyorum.
büyüdükçe paylaşmak/atmak istemeyebilir şuan 3 yaşında sayılır problem yaşamıyoruz.

kıyafetleri de her mevsim geçişi ayıklıyorum.
eğer ki mevsiminde kullanmadığım kıyafet olduysa direk ayırıyorum.
sonra eskittiklerimi ayırıyorum.
siz mesela şöyle yapabilirsiniz ayırdığınız kıyafetleri 1 ay kadar başka yerde bekletin sonra verin hem içiniz rahat eder.

Yukarı Alt