Mia-

-4.903
Pro Üye
23 Eylül 2013
13.667
22.077
Günaydın kızlar.
Dün yemeğim vardı hemen yedim ve kızımla parka gittik. Geldiğimizde bulaşıkları hallettim, mutfağı mahvetmiş kızım toparladım süpürgeyi açınca diğer odalara da tuttum yüzeysel.
Akşam biber dolması yaptım yatmadan önce bugüne hazır olsun diye.
Oh hazır yemek olması en sevdiğim :kk77:

SUHAN

BEYİN CERRAHI 64,4
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
30.024
30.802
dün yemek,bulaşık,çamaşır yıkandı iki makina onları serdim.bu ara kafam biraz karışık.işyeri biraz sıkıntı sabah gelirken çok gergin geliyorum.bugun eve geçtikten sonra ayakkabılarda ayıklama işleri yapacağım.mutfakta atılacak 3 parça var onları atacağım

SUHAN

BEYİN CERRAHI 64,4
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
30.024
30.802
O zaman burdan devam :)
Sensiz olmaz :KK200:
çok tatlısın:KK200:geyik topiği akıp gidiyor ortam oluştuktan sonra konu sahibi yoğun olsada diğerleri götürüyor sayfayı konu ,dedikodu çok oluca.deneyebilirsin bence.yapamazsan tarihin tozlu sayfalarında kaybolur gider en fazla

Mia-

-4.903
Pro Üye
23 Eylül 2013
13.667
22.077
dün yemek,bulaşık,çamaşır yıkandı iki makina onları serdim.bu ara kafam biraz karışık.işyeri biraz sıkıntı sabah gelirken çok gergin geliyorum.bugun eve geçtikten sonra ayakkabılarda ayıklama işleri yapacağım.mutfakta atılacak 3 parça var onları atacağım
bende son kontrolleri yapacağım bugün başlarım.
iş yerinde umarım sıkıntılarını çözersin.
o yüzden kendini mutlu edecek kafanı dağıtacak şeyler yapmanı tavsiye ederim.

SUHAN

BEYİN CERRAHI 64,4
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
30.024
30.802
bende son kontrolleri yapacağım bugün başlarım.
iş yerinde umarım sıkıntılarını çözersin.
o yüzden kendini mutlu edecek kafanı dağıtacak şeyler yapmanı tavsiye ederim.
teşekkür ederim

belleza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
2.813
4.292
Dün evi eski düzenine kavuşturdum
bugün yağmur yağmazsa balkonlar yıkanacak
sonra süpürme silme işleri yaparım
eylülün odasını düzenlemeye ve ayıklamaya başlarım diğer yerler kolay.
ütüler ne oldu? :)

ütüler ne oldu? :)

çok tatlısın:KK200:geyik topiği akıp gidiyor ortam oluştuktan sonra konu sahibi yoğun olsada diğerleri götürüyor sayfayı konu ,dedikodu çok oluca.deneyebilirsin bence.yapamazsan tarihin tozlu sayfalarında kaybolur gider en fazla
hangi topik o bizi de etiketler misin? bir bakalım ortama :)

Günaydınlar herkese,
Dün yeni evlendiğimizde gelen ve hiç açmadığım pike takımlarından sonuncusunu arkadaşa hediye ettim, darısı paketindeki borcamlara :işsiz:
ahh ne güzel birileri evlense de ben de evden bir şeyler götürsem keşke

Yukarı Alt