Mia-

Pencereyi aç Sesin sarsın dünyayı...
Pro Üye
Emoji Skoru
17.041
dün yemek,bulaşık,çamaşır yıkandı iki makina onları serdim.bu ara kafam biraz karışık.işyeri biraz sıkıntı sabah gelirken çok gergin geliyorum.bugun eve geçtikten sonra ayakkabılarda ayıklama işleri yapacağım.mutfakta atılacak 3 parça var onları atacağım
bende son kontrolleri yapacağım bugün başlarım.
iş yerinde umarım sıkıntılarını çözersin.
o yüzden kendini mutlu edecek kafanı dağıtacak şeyler yapmanı tavsiye ederim.

SUHAN

63,2 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
26.095
bende son kontrolleri yapacağım bugün başlarım.
iş yerinde umarım sıkıntılarını çözersin.
o yüzden kendini mutlu edecek kafanı dağıtacak şeyler yapmanı tavsiye ederim.
teşekkür ederim

Tryingtobeminimalist

Deniz🌻Özgür
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.321
Günaydınlar herkese,
Dün yeni evlendiğimizde gelen ve hiç açmadığım pike takımlarından sonuncusunu arkadaşa hediye ettim, darısı paketindeki borcamlara :işsiz:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-06-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

belleza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.449
Dün evi eski düzenine kavuşturdum
bugün yağmur yağmazsa balkonlar yıkanacak
sonra süpürme silme işleri yaparım
eylülün odasını düzenlemeye ve ayıklamaya başlarım diğer yerler kolay.
ütüler ne oldu? :)

dün yemek,bulaşık,çamaşır yıkandı iki makina onları serdim.bu ara kafam biraz karışık.işyeri biraz sıkıntı sabah gelirken çok gergin geliyorum.bugun eve geçtikten sonra ayakkabılarda ayıklama işleri yapacağım.mutfakta atılacak 3 parça var onları atacağım

çok tatlısın:KK200:geyik topiği akıp gidiyor ortam oluştuktan sonra konu sahibi yoğun olsada diğerleri götürüyor sayfayı konu ,dedikodu çok oluca.deneyebilirsin bence.yapamazsan tarihin tozlu sayfalarında kaybolur gider en fazla
hangi topik o bizi de etiketler misin? bir bakalım ortama :)

Günaydınlar herkese,
Dün yeni evlendiğimizde gelen ve hiç açmadığım pike takımlarından sonuncusunu arkadaşa hediye ettim, darısı paketindeki borcamlara :işsiz:
ahh ne güzel birileri evlense de ben de evden bir şeyler götürsem keşke

SUHAN

63,2 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
26.095

hangi topik o bizi de etiketler misin? bir bakalım ortama :)

ahh ne güzel birileri evlense de ben de evden bir şeyler götürsem keşke
tmm etiketleyeyim seni.iki makina çamaşır daha yıkandı.hepisni toplayıp yapmayı planlıyorum

Yukarı Alt