• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

tr_lelli

Ne için varsan O'nun için yaşa🍃
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
32.367
62.519
Ben de evlenmeden önce çeyiz setimi karacadan aldım. Aslında tasarım olarak güzel duruyorlar ama kesinlikle kullanışsızlar.
Tencereden kaba yemek boşaltırken kesnlikle dökülüyor. Cezveden kahve dökerken kesinlikle dökülüyor. Fine pearl tabak çanak setinde tam 3 kere değişiklik yaptık. En son 2 takım eve geldi. Eleye eleye içlerinden kendim 1 takım yaptırdım. Artık karaca mağazasının yanından geçmiyorum.Bu arada tencere kapakları da ısı değişimlerinde çıtır çıtır ses çıkarıyorlar.
Biraz uzun oldu ama sırf kullanıyım hemen atmıyım diye 2 senedir dişimi sıkıyorum. Çok doluyum :KK43:
emsan tencerede en iyisi diye biliyorum.
Ben ona yoneldim.
Agir ama şık guzel
kapaklari ayri agir tenceresi ayri.
Ama isiyi esit dagitiyor bir de yayvan ben yayvan tencere seviyorum birazda o sebeple aldim.

Bir de bende cift tarafli dökum tava var (yani tencerede denebilir derin yayvan) Ben oturtma, kofteli yemekler,sote, tavuk, kavurma hep onunla yaparim. Siddetle tavsiye ederim.
az suyla buharinda pisiyor.
Bence tat okarak kesinlikle baya fark ediyor.

Elim kolum oldu benim o
Korkmaz marka bendeki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SUHAN

beyin cerrahı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.424
35.610

Mia-

Pencereyi aç Sesin sarsın dünyayı...
Pro Üye
23 Eylül 2013
14.749
25.473
maaşım yatmış kredi kart taksit borcumu ödedim.
önümüzdeki ay baya büyük bir kısmını ödeyeceğim.
hem kurbanlıktan gelecek param var eşimde tatili ödeyecek birazda maaşımdan aktaracağım.
sonra ihtiyaç kredisini kapatacağım derken borç bırakmayacağım inşallah.

SUHAN

beyin cerrahı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.424
35.610
emsan tencerede en iyisi diye biliyorum.
Bir de bende cift tarafli dökum tava var (yani tencerede denebilir derin yayvan) Ben oturtma, kofteli yemekler,sote, tavuk, kavurma hep onunla yaparim. Siddetle tavsiye ederim.
az suyla buharinda pisiyor.
Bence tat okarak kesinlikle baya fark ediyor.

Elim kolum oldu benim o
Korkmaz marka bendeki
bunun tam olarak modeli ne merak ettim.döküm tava istiyorum bende.bu arada emsan gerçekten çok iyi bencede

SUHAN

beyin cerrahı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.424
35.610
maaşım yatmış kredi kart taksit borcumu ödedim.
önümüzdeki ay baya büyük bir kısmını ödeyeceğim.
hem kurbanlıktan gelecek param var eşimde tatili ödeyecek birazda maaşımdan aktaracağım.
sonra ihtiyaç kredisini kapatacağım derken borç bırakmayacağım inşallah.
bende bu ay dolar yaptım eşimle ortak birikimimizi.gizli birikimime 100 lira atamadım.şu hafta geçsinde 150 hedef koymuştum inş 200 atmayı planlıyorum.muhtemelen kurbandan dolayı maaşlarda erken yatar bakalım durumlara

Yukarı Alt