• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

black cat

Kilo:79.2(17 mayıs) Boy:169 Güncel: 74.5 Hedef:65
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2016
866
2.100
emsan tencerede en iyisi diye biliyorum.
Ben ona yoneldim.
Agir ama şık guzel
kapaklari ayri agir tenceresi ayri.
Ama isiyi esit dagitiyor bir de yayvan ben yayvan tencere seviyorum birazda o sebeple aldim.

Bir de bende cift tarafli dökum tava var (yani tencerede denebilir derin yayvan) Ben oturtma, kofteli yemekler,sote, tavuk, kavurma hep onunla yaparim. Siddetle tavsiye ederim.
az suyla buharinda pisiyor.
Bence tat okarak kesinlikle baya fark ediyor.

Elim kolum oldu benim o
Korkmaz marka bendeki
Bir daha aldığım zaman kesinlikle çok iyi araştıracağım zaten. Mesajını not aldım canım. Çok teşekkür ederim.

SUHAN

beyin cerrahı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.425
35.612
Dün akşam iş çıkışı özel okulla görüşmeye gittik. yarım saatimiz orada geçti.
Dışarı çıkacağım için, yemeği de dışarıda yedik arkadaşımla.
Çamaşırları da gelince makineye atabildim. Yatmadan önce de bitti. Asamadım :uykucu:
Neyse... Bakacağım. çok kırışırsa durulama programına atar durulatır öyle asarım.

-3 odam kaldı silinmesi gereken.
-Toz alınmalı
-banyo-wc yıkanmalı.
-balkon yıkanmalı.
-camlar silinmeli CAMLAAARRRR :kızgın:
nasıl geçti görüşme.

Psidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
836
1.975
Ben de ilaç almıyorum çok fazla ama bunlar eşime falan yazılmış hiç kullanmayacağımız ilaçlar, o yüzden çöpe gitmesin değerlensin dedim ama olmadı, teşekkür ediyorum cevaplar için 😘

tr_lelli

Ne için varsan O'nun için yaşa🍃
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
32.392
62.643

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ladymadyninablasi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2018
1.095
3.062
Ben de ilaç almıyorum çok fazla ama bunlar eşime falan yazılmış hiç kullanmayacağımız ilaçlar, o yüzden çöpe gitmesin değerlensin dedim ama olmadı, teşekkür ediyorum cevaplar için 😘

Ben konunun gizli takipçisiydim. İlaçlar çöpe gitmesin diye yazmadan geçemedim. Tarihi geçmemiş ilaçları sağlık ocağına verebilirsiniz.

Yukarı Alt