• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

ladymadyninablasi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2018
1.091
3.052
Ben de anlamadım kesin alırlar diye götürdüm direk doktora sordum, eczaneye götür alırlar dedi, sağlık ocağından çıkıp eczaneye gittim, bizde almıyoruz dediler :bicak:
İlaçları mı beğenmediler acaba :)) Bir keresinde eczacı kullanılmamış ilacın ücretini aldığım ilaçlardan düşmüştü. Kullanmadığımız ilacı iade edebiliyormuşuz. Ben İstanbul’da oturuyorum o ilaçları kullanacak biri mutlaka çıkar. O yüzden alıyor olabilirler.

Psidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
836
1.975
İlaçları mı beğenmediler acaba :)) Bir keresinde eczacı kullanılmamış ilacın ücretini aldığım ilaçlardan düşmüştü. Kullanmadığımız ilacı iade edebiliyormuşuz. Ben İstanbul’da oturuyorum o ilaçları kullanacak biri mutlaka çıkar. O yüzden alıyor olabilirler.
Her şeye karşı çıkıyor gibi olmak istemiyorum ama poşetin içinde ne var diye sormadılar bile :KK70: ben de ücretsiz olarak birine verirler diye düşünmüştüm, işin garibi küçük bir şehir değil yaşadığım yer ama nasip ben elimden geleni yaptım dedim içim rahat artık, sen devam et götürmeye almıyoruz denilene kadar, ne güzel hem elinde kalmaz hem paran boşa gitmez

Anka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
25 Ekim 2008
44.375
82.824
Günaydın kızlar:KK36:
Benim kızım ayağını incitti nasıl olduysa. Basamıyor Üzerine. Acile götürdük hemen kırık çıkık yok dediler ama çıkık gibi duruyor aslında :KK43: pazartesi olmazsa tekrar götüreceğiz hastaneye.

Anka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
25 Ekim 2008
44.375
82.824
Her şeye karşı çıkıyor gibi olmak istemiyorum ama poşetin içinde ne var diye sormadılar bile :KK70: ben de ücretsiz olarak birine verirler diye düşünmüştüm, işin garibi küçük bir şehir değil yaşadığım yer ama nasip ben elimden geleni yaptım dedim içim rahat artık, sen devam et götürmeye almıyoruz denilene kadar, ne güzel hem elinde kalmaz hem paran boşa gitmez
Evde yanlış koşullarda saklanmış olabilirmiş. Ben de veriyordum eskiden artık burda da almıyorlar. Biz ilk evlendiğimizde sigortam yoktu benim böyle getirilen ilaçlardan vermişti doktor çok sevinmiştim. Sigortası olmayanlar için iyi oluyordu aslında.

Psidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
836
1.975
Günaydın kızlar:KK36:
Benim kızım ayağını incitti nasıl olduysa. Basamıyor Üzerine. Acile götürdük hemen kırık çıkık yok dediler ama çıkık gibi duruyor aslında :KK43: pazartesi olmazsa tekrar götüreceğiz hastaneye.
Geçmiş olsun, farkedersiniz inşallah hemen ne olduğunu, çocuk olunca zor oluyor

Psidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
836
1.975
Evde yanlış koşullarda saklanmış olabilirmiş. Ben de veriyordum eskiden artık burda da almıyorlar. Biz ilk evlendiğimizde sigortam yoktu benim böyle getirilen ilaçlardan vermişti doktor çok sevinmiştim. Sigortası olmayanlar için iyi oluyordu aslında.
Evet ben de öyle düşünmüştüm ama senin dediğin mantıklı, sebebi o olabilir

Yukarı Alt