sonay906

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
1.463
207
Kızlar demir karyola kullanan varmı ? yada fikriniz nedir ? Alternatif alt kısmı açık olan bir yatak seçeneği de olur.

Eki Görüntüle 2554647
buna çok benzer kullandık ilk dönemler. ama ister istemez ses oluyordu. sonra durumları iyi olmayan birileri taşındı yatakları yoktu. onlara verelim yeni bazalı alalım dedim. 2 yıl oldu ama şimdi bundanda sıkıldım :) başlığı yarıdan kes yüksek boğuluyorum üstüme geliyor diyorum, bu hafta sonu onu kestiririz araya giderse farklı birsey bakarız artık :)

Mia-

Guru
Pro Üye
23 Eylül 2013
13.741
22.317
buna çok benzer kullandık ilk dönemler. ama ister istemez ses oluyordu. sonra durumları iyi olmayan birileri taşındı yatakları yoktu. onlara verelim yeni bazalı alalım dedim. 2 yıl oldu ama şimdi bundanda sıkıldım :) başlığı yarıdan kes yüksek boğuluyorum üstüme geliyor diyorum, bu hafta sonu onu kestiririz araya giderse farklı birsey bakarız artık :)
kızımda demir karyola var hiç ses sorunu yaşamadık yatak matı ahşap sizinki de ahşapmıydı ?

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
1.925
3.630
Evde yatili mısafır var pazartesi gider diye düşünüyorum ev aldı başını gidiyo. Yemek bulasik bitmiyo. Misafir gidince büyük temizlik yapicam oglumdan vakit bulamiyodum normalde ince detay temizliğe o okuldayken yaparim artik 😞😞

Scss94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
1.925
3.630
Ogluma balık aldik iki tane fanus yokmus yarin gelecekmis kavanoza koyduk 😂 oglum da elime aliyim seviyim yemek veriyim diyo balık yanlış tercih oldu galiba köpeğimiz olabilse keske 😐

Mikan

Birikim: 100 tl
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
2.667
3.940
Ogluma balık aldik iki tane fanus yokmus yarin gelecekmis kavanoza koyduk 😂 oglum da elime aliyim seviyim yemek veriyim diyo balık yanlış tercih oldu galiba köpeğimiz olabilse keske 😐
Köpek çok güzel fikir ama çok büyük sorumluluk ben alamam zaten de köpek fobim var. Yine de isterdim bir golden besliyim:)

Mia-

Guru
Pro Üye
23 Eylül 2013
13.741
22.317
Fanus değilde hava motoru olan küçük bir akvaryumda daha mutlu olurlar :)

Yukarı Alt