• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Mintax kullanan var mı?

turunculimon

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
520
558
Ben ıkı senedır mıntax in bulasık tabletını kullanıyorum. Finish gibi tortu bırakmıyor faıry gibi koku bırakmıyor. Su ıcerken bıle faıry koku bıraktığında rahatsız oluyorum. Mıntax tan Cok memnunum. Tavsiye ederim .
Çok sevindim bu yorumunuza, koku olayına bende takıktım. Denicem kesinlikle :)

Rapunzelmy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2019
1
1
11 aylık evliyim 7 aydır mintax bulaşık deterjanını kullanıyorum. Çook memnunum hem uygun hem kaliteli. Mintax ın diğer ürünlerini de denemeni tavsiye ederim. Benim çevremde herkes kullanıyor. Umarım sıvı çamaşır makinesi deterjanı da çıkartırlar diye bekliyorum:KK25:

BabyPinkk

Easy come, easy go..
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
1.131
1.748
Mintax bulaşık tableti aldım ama pişman oldum lekeleri güzel çıkarmadı. Her yıkadığımda mutlaka bazı bulaşıkları ikinciye tekrar yıkamak zorunda kaldım. Ben memnun değildim.

RaasielX

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
61
25
Haha :KK70: bingoyu denemedim ama kimileri memnun kimileri değil.. neyse benim gözüm mintaxta şuan :)
Biraz eski bir konu ama fikrimi söylemeden geçemeyeceğim gerçekten bingonun oksijenli çamaşır suyu pek güzel değil hatta hiç değil ama biraz daha temiz içerikli ürünler kullanmayı tercih ediyorsanız sizi diğerlerine göre memnun edebilir gibi 🤷‍♀️ şahsen ben en sert içerikleri haldır haldır kullanıyorum🙄 elbette bu da iyi birşey değil ama can çıkar huy çıkmaz 🤷‍♀️🤔

Yukarı Alt