mizahsen yaşanmış olay

N

nickyokidareet

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: nickyokidareet
  • #1
Matematik Sinav Sorusu / Gercektir

Sonuna Kadar Okuyun. Harika. Ve Gerçektir.
Soru,istanbul üniversitesi Isletme Fakültesinin Isletme Matematigi Kitabindan Gerçek Bir Alintidir. Hiç Dokunulmadan Ve Yorumsuz Sekliyle Verilmistir:

Kitap Adi: Isletme Matematigi

Yazar: Prof. Dr. Müh. Yilmaz Tulunay

Sayfa: 173

Soru : Amerika'ya Lisansüstü çalismalar Yapmak üzere Giden Mehmet,iki Kiz Arkadas Edinmistir. Bunlar Mary Ve Nancy'dir.

Mehmet'e Göre;

A-) Mary Olgun Bir Kizdir Ve Klasiklerden Zevk Almaktadir. Böyle Bir Yerde Onunla 3 Saat Birlikte Olmak 12 Dolara Mal Olmaktadir.
Diger Taraftan Nancy Daha çok Popüler Eglenceleri Yeglemektedir. Onunla Böyle Bir Yerde 3 Saat Birlikte Olmanin Maliyeti De 8 Dolardir.

B-) Mehmet'in Bütçesi Gönül Islerine Ancak Ayda 48 Dolar Ayirmasina Olanak Vermektedir. Ayrica, Derslerinin Ve çalisma Kosullarinin Agir Olusundan Dolayi, Kiz Arkadaslarina En Fazla Ayda 18 Saatlik Süre Ve 40.000 Kalorilik Enerji Ayirabilmektedir.

C-) Mary Ile Her Bulusmasinda 5.000 Kalori Enerji Harcayan Mehmet,nancy Için Bunun Iki Katini Harcamaktadir. Eger Mehmet'in Mary Ile Bulusmaktan Bekledigi Mutlulugu 6 Birim Ve Nancy Ile Bulusmaktan Bekledigi Mutlulugun Da 5 Birim Oldugunu Biliyorsak, Mutlulugunu Maksimize Etmek Isteyen Mehmet'in Sosyal Yasamini Nasil Planlamasi Gerekecektir?

Grafik Ve Cebirsel Yoldan Bulunuz.

Bir ögrencinin Cevabi:

Sayin Hocam, Bu Mehmet Serefsizi Buradan Amerika'ya Lisans üstü çalisma Yapmaya Gittide Herifin S...nin Derdi Bize Mi Düstü? Biz Burada Tahsili Birakip Kariya, Kiza Dalsak Bizi De Böyle Ballandira Ballandira Kitaplara Yazarmisin? Neyse Geçelim Sordugunuz Sorunun Cevabina;

A-) Bi Kere Bu Mehmet Ibnesinde Iki Hatuna Ayri Ayri Zaman Harcayacak G.. De, Para Da Yok, Sikarrrr. Ayrica Dünya Piyasalarinda Saati 100 Dolardan Açilip Minimum 50 Dolara Kadar Düsen Tarifeler Göz önüne Alindiginda, 3 Saati 12 Dolarlik Yada 3 Saati 8 Dolarlik
Karilardan Hayir Gelmez. Muhtemelen Mary 68, Nancy 79 Yasindadir Ve Ikisinin De Bugüne Kadar Yattiklarinin Haddi Hesabi Yoktur. Bu Durumda Mehmet'in Hem Vakit Darligi, Hem Kadinlarin Hali, Hem De Para Yoklugu Sebepleriyle Bu Iki Orospuyla Grup Sexi Yapmasi Gerekir.B) Mehmet'in Bütçesi (bu Gönül Isi Tabirini Ben Anlamadim) Sevismek Için Ayda 48 Dolara Yetiyorsa Zaten Bu O..... çocugunun Masturbasyon Yapmasi Daha Uygun Olur. Böylelikle Iki Ay Para Biriktirip Bu çuvallarin Yerine Dogru Dürüst Bir Kariya Ziplar Ve Ayirdigi 40.000 Kaloriyi Hakkiyla Harcar. Ama Siz Bu Cevabi Kabul Etmeyeceginiz Için Söyle Cevap
Verelim; Mehmetin Bütçesi 48 Dolara Yettigi Için Ancak Grup Sex Yapilacagindan Pazarlikla Miktar Iskontosu Alinir Ve Bütçe Rahatlatilir. Böylelikle Ayda Ayirdigi 18 Saati 3 Saate Bölersek 6 Kez Yapmis Olur Ve Her Sevismede 40.000/6 = 6700 (yaklasik) Kalori Harcar.
Bu Hayvan Bir Seferde Kesintisiz 3 Saat Ziplayabiliyorsa Zaten Amerikada Kalmasi Ve Buralara Dönmemesi Hepimiz Için Hayirli Olur.

C-) Mehmet Mary Ile Her Bulusmasinda 5.000 Kalori Harciyorsa Yukaridaki Hesaba Göre Nancy'ye Sadece 6.700 - 5.000 =1.700 Kalori Kalir Ki Bu Da Nancy Gibi Falafos Bir Motoru Sadece Gidiklar.bu Durumda Birinden 6,digerinden 5 Birim Zevk Alan Mehmet'in Mutlulugunu Maksimize Etmesi Için Kendisini De Birilerine D..dürmesi Gerekir. Sonuç
Olarak Bu Işe Alişan Mehmet'in Bundan Sonraki Sosyal Yasantisini Kaşarli Bir Ibne
Olarak Planlamasi Gerekir. Bu Sayede Ayda 48 Dolar Tasarruf Sagladigi Gibi üste Para Da Kazanarak Bütçeyi De Düzeltir.

Saygilarimi Arz Ederim :)))))
 

inxsxirah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Eylül 2006
Mesajlar
279
Emoji Skoru
2
Yaş
40
  • Konu Sahibi: nickyokidareet
  • #2
ya çok komikti sağol,gece gece güldürdün beni,allah'ta seni güldürsün ne diyim :)
 

zeytin1955

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Eylül 2006
Mesajlar
34
Emoji Skoru
1
  • Konu Sahibi: nickyokidareet
  • #3
sevgili nicki olmayan arkadaşım..okurken kendi kendime kahkahalarla güldüm...paylaştığın için çok teşekkür ederim canım...( Ayrıca size bir NICK ALALIM EL BİRLİĞİYLE İSTERSENİZ:))))
 

royall

yaşamak herşeye rağmen
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
2.210
Emoji Skoru
17
  • Konu Sahibi: nickyokidareet
  • #4
çok komikti yaa..hocanın puanı ne oldu acaba onu merak ettim:rolleyes2:
 
M

masal

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: nickyokidareet
  • #5
şimdi bunlar ciddi ciddi olmuşmu ya? gözlerimden yaş geldi
 
Yukarı Alt