Dekorasyon için pratik öneriler Neler

• Siyah Beyaz her zaman gider

Toplam Oy: 3 75,0%
  • saraylara benzemeli altın varaklı

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Birazondan biraz bundan rengarenk

Toplam Oy: 1 25,0%

• Ankete Katılan
    4

Bronadel

Ye, Dua et, Sev
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
[photo=medium]1250532[/photo][photo=medium]1250531[/photo]
Merhaba Herkese,

Ev ve Dekorasyon konusunda meraklı olduğum için. Araştırmalar yapıyordum çok hoşuma giden bir tarz ile karşılaştım ve paylaşmak istedim.

Çünkü bu tarz, benim farklı farklı tarzlardan sevdiğim ürünleri bir arada kullanmanın bir çeşidiymiş aslında. Yani heni kimi zaman rahat konforlu bir koltuk seçeriz, kimi zamanda onun yanına şaşalı bir aydınlatma biri klasiktir birisi modern ama biz vazgeçemeyiz, bu da onun gibi bir şey bence:)

İskandinav Tarzı dekorasyon:)
Siyahlar, beyazlar, sarılar, yanına morlar.... Klasik ahşap bir berjerin yanına, vintage tarz bavul sehpalar, rengarenk minderler.

Ben beğendim sizin de önerileriniz olursa sevinirim. Şimdi minicik güzel evimi bu şekilde yeniden dekore etmeye başlıyorum. Adım adım aldığım ürünlerin fotolarını paylaşırım.

Eklentiler

Son düzenleme:

Bronadel

Ye, Dua et, Sev
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
[photo=large]1250530[/photo][photo=large]1250533[/photo]

Ariellima

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Merhaba Ben buralarda yeniyim, en yeni zamanda mobilya dekorasyon konusunu açan siz olmuşsunuz.

1+1 evim var, amerikan mutfak örnek modeller arıyorum, mesela mutfak dolaplarımı kaplamak dekorasyonuyla biraz oynamak istiyorum.

Bu gönderdiğiniz resimler nerenin?

Bronadel

Ye, Dua et, Sev
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Merhaba, Hoşgeldiniz ben de çok eski sayılmam çok yeniyim. İşten ayrıldım merak saldım. Araştırmalar yapıyorum ve buradan paylaşıyorum.

Ama siz zaten keşfetmişsiniz ben de Ankaradayım da, aynı yerlerden bahsedecektim. İnternetten aldım resimleri sitelere gimeden nasıl alışveriş yapılır diye ararştırırken bulmuştum. Fabrica dan resimler

Ariellima

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Ben size yazdıktan sonra blog gibi araştırıp, gezip yazmaya karar verdim zaten. Hayran olduğum beğendiğim mutfaklardan filan yola çıktım. Bahsettiğiniz markayı biliyorum canım. Sizin görsellerde yazıyormuş zaten ben de oradan baktım hatta. Ve yakın zamanda orayı gezmiştim. Yine gidecem inşallah.

Beni takip ederseniz buradan paslaşırız

Ariellima

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Merhaba Bu konuda destek olur musunuz?

Gezdiğim yerleri beğendiğim markaları yazsam sıkıntı olur mu acaba? Hem fiyatları konusunda bilgilendirmek hem de fikir vermek adına. Çok istediğim bir şeydi yazılar yazmak

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Emoji Skoru
36.701
Merhaba Bu konuda destek olur musunuz?

Gezdiğim yerleri beğendiğim markaları yazsam sıkıntı olur mu acaba? Hem fiyatları konusunda bilgilendirmek hem de fikir vermek adına. Çok istediğim bir şeydi yazılar yazmak
Tabii ki yazın da şunu anlamadım ben gelene kadar kendiniz yazıp kendiniz cevaplamışsınız. Şu anda konuda 2 kişiyiz yani

ceydaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
109
Merhaba bende mobilya bakıyorum yeni evleniyorum bütün ev mobilyası için uygun ve sağlam bi marka arıyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-07-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt