Mobilyada en iyi marka nedir ?

Senakysk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
23
2
Benim yakın zamanda düğünüm var bu yuzden evimiz için mobilya bakıyoruz , istikbal gibi öne çıkan markalarin da pek iyi olduğu söylenmiyor çünkü anneminde koltuk takımı istikbal ve çökme oldu gerçi bu biraz beyaz esya gibi şans meselesi ama yine de bi arastirma yapmak istedim. Eminim sizler daha tecrübelisinizdir , marka olarak bilgi verirmisiniz

womennn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
1.228
1.063
Benim yakın zamanda düğünüm var bu yuzden evimiz için mobilya bakıyoruz , istikbal gibi öne çıkan markalarin da pek iyi olduğu söylenmiyor çünkü anneminde koltuk takımı istikbal ve çökme oldu gerçi bu biraz beyaz esya gibi şans meselesi ama yine de bi arastirma yapmak istedim. Eminim sizler daha tecrübelisinizdir , marka olarak bilgi verirmisiniz
Enza home ve alfemoya da bakabilirsin hayırlı olsun şimdiden

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 1 gün kaldı.

Bu noktada bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15 dir. Yaklaşık bu yağın %80 i bebeğin derisinin altında biriken yağlardır. Geri kalan %20 oranındaki yağ ise organlarda ve kas dokularında bulunur. Kilo almanız son haftalarda yavaşlamış hatta tersine kilo vermeye dönmüş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.634
4.315
Dogtas. Modeller guzel ve saglam

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.070
3.799
Ben ikeanın ürünlerini çok beğeniyorum.Diğerlerinden biraz pahalı ama çizgi olarak çok güzel bence. Hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla huzurla oturun inşallah evinizde.

mavibeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
649
455
Butcenize gore coook farkeder.. bi aralik verip fikir isterseniz daha faydali olacaktir

Senakysk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
23
2
Butcenize gore coook farkeder.. bi aralik verip fikir isterseniz daha faydali olacaktir
Yani mobilyanın ucuzunu almak isteyen çok fazla bi insan topluluğu olucagini sanmiyorum , kaliteli olması şart ve bunun içinde 4000tlyi gözden çıkarmak lazım mobilya için verilen paraya pek acımam tabiki 10bin olsun demiyorum ama 5,6bin civarinda çok kaliteli olanlar da var marka olarak fikir istedim fiyat aralığı belirtmeme gerek olduğunu düşünmedim çünkü marka vardır 3bini de kalitelidir 5bini de. Malzeme saglam olduktan sonra fiyatin onemi de olmaz , o yuzden iyi bi marka ariyorum.

KUMSAL123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
798
308
Selam. Ben 4 yildir evliyim .maddi imkanlarin kisitli olmasindan dolayi uygun mobilya almak zoru nda kaldik .inanir misiniz ben o paraya bu kalitede bir mobilya gelecegni hic sanmiyordum .cok memnunum inanin .taş gibi deriz ya cidden tas gibi . hem ucuz hem saglam hemde ahsabin doğallığı var RAPSODi .mobilya .KOLTUK TAKIMlari icin bisey diyemem ama mobilyasi harika .

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
6.634
4.315
Ben ikeanın ürünlerini çok beğeniyorum.Diğerlerinden biraz pahalı ama çizgi olarak çok güzel bence. Hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla huzurla oturun inşallah evinizde.
Ikeanin urunleri ilk kuruldugunda iyi. Tekrar kurulma yapildiginda deforme oluyor. Ucuz etin yahnisi yavan olur derler ya o misal.

Yukarı Alt