Mol Gebelik Yaşamış Olan yada Yaşayanlar 2011

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
merhaba arkadaşlar böyle bir konu açmak kırk yıl düşünsem hiç aklımını ucundan geçmezdi ama maalesefff olan oldu. ilk gebeliğimde kese bozuldugu için kürtajla alınmak zorunda kalındı ve bugün aldıgım patalojı sonucuyla yıkıldım :KK5: :KK5: :KK5: :KK5: KOMPLET MOL GEBELİK.... beta hcg degerim bugün itibariyle 923 her hafta bakılacak bir yıl korunma sürem war ve dogum kontrol hapı kullanıcam inş değerlerim yükselmez cok korkuyorum yaşım henüz 22 istedigimiz ilk ayda sürprizle gelmişti bunları en basından yaşamak cok cok üzdü beni :KK25: :
18: :18: :18: aranızda yasayan yada yasayıpta atlatan arkadas warmı ne olur morale cok ihtiyacım war :KK25: :KK25: :KK25:

MOL GEBELİKLE İLGİLİ HAZIRLANMIŞ ÇOK GÜZEL VİDEO İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
http://www.youtube.com/watch?v=wv0G3IthWNQ

Son düzenleme:

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
gecmiş olsun canım
ama burda mol yaşayan cok arkadasımız var
korkma derim korunma süren bitince inş. yine gebe kalır sağlıklı bi hamileleik gecirirsin
ii düşün ii olsun:)
cok tşk ederim :KK16: tam mol oldugu için % 1 de olsa riskliymiş kansere çevirebilme konusunda ne kadar düşünmemeye çalıssamda yine aklıma gelmiyor degil.... benimle aynı durumu yasamıs yada yasayan arkadaslarla tanıssaydım büyük bi destek olucaktı bana

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
offfffffffff kızlar hiçmi etrafınızda tanıdıklarınızda yaşayan yok bula bula tek benimi buldu şimdi bu :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: tek isteğim değerlerimin düşmesi lütfen dua edin kızlarrrrrrrrrrrrr ne olurrrrrrr :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
ümitsizliğe kapılmak istemiyorum yaşayan ve atlatmıs olan birçok arkadasımız wardır mutlaka lütfen gelin destek olalım birbirimize rahatlarız en azından :18: :18: :18:

hazel82

Rabb'im mucizemi koru
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
3.774
9
canım cok gecmıs olsun Rabbim şifa versın ama hıc sıkma canını. 1yıllık korunma surecınden sonra tekrar hamılekalıp bebegını saglıkla kucagına alanları okudum burda.bu bolumde bırkac sayfa gerılere bakarsan senınle aynı durumu yasamıs kısılerı okuyabılırsın.Rabbim gonlundekını versın.

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
canım cok gecmıs olsun Rabbim şifa versın ama hıc sıkma canını. 1yıllık korunma surecınden sonra tekrar hamılekalıp bebegını saglıkla kucagına alanları okudum burda.bu bolumde bırkac sayfa gerılere bakarsan senınle aynı durumu yasamıs kısılerı okuyabılırsın.Rabbim gonlundekını versın.
okuyorum günde 5-6 defa açıp açıp bakıyorum ama sanırım pek girmiyorlar destğe çok ihtiyacım war bugün öğreneli 4.günüm pzt tekrar gidip kan vericem içim içimi yiyiyor uyku yok yemek yok keyfim zaten hiç yok hep aklımda ya kötüye giderse diye ihtimaller dolasılıyor :18: :18: :18: :18:

Yukarı Alt