Mol Gebelik Yaşamış Olan yada Yaşayanlar 2011

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
ya mürüvet gelmediğin sürede baya gelişmeler olmuş dimi?neyse bakim.burcu senin ki mantar olabilir şekerim.idrar yollarındaki enfeksiyon kaşıntıya sebeb oluy0r
kaşınıyormu yanıyormu belli degil ama bildigim tek şey sıcak tutunca geçiyor yarın gidicem bakalım doktor amcamız ne diyecek büyük bi ihtimal idrar tahlili-smear testi yapıcak hemde kan veririm hepsini aradan cıkarmıs olurum :94: :94: bana dua edin inşallah degerim negatiftir gece uyuyamam şimdi heyecandan :KK53: :KK53: aksam misafirim gelecek gelemeyebilirim yarın mübarek kandil gününde inşallahh güzel haberlerle dönerim .... :KK54:

bulayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
369
0
kaşınıyormu yanıyormu belli degil ama bildigim tek şey sıcak tutunca geçiyor yarın gidicem bakalım doktor amcamız ne diyecek büyük bi ihtimal idrar tahlili-smear testi yapıcak hemde kan veririm hepsini aradan cıkarmıs olurum :94: :94: bana dua edin inşallah degerim negatiftir gece uyuyamam şimdi heyecandan :KK53: :KK53: aksam misafirim gelecek gelemeyebilirim yarın mübarek kandil gününde inşallahh güzel haberlerle dönerim .... :KK54:
inş canım inş düşmüştür.uyu uyu rahat rahat kafanı yorma.neler yaptın bakim misafire

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
inş canım inş düşmüştür.uyu uyu rahat rahat kafanı yorma.neler yaptın bakim misafire
yemekli gelmiyorlar sadece aksam sohbeti için... kısır,puf böregi,patates ve dereotuyla yaptıgım bir meze war ondan ,hazır ekler,hazır kurabiyeler veririm içecek ne alırlarsan onların yanında... dondurma veririm serinlesinler :KK1: meyve,çerez yeter herhalde :KK39: :KK9: :KK9: bugün çok yorulucam sanıırım :KK53: :KK53: birde birşey sorucam kürtaj olalı birbucuk ay oluyor jınekolojık muayene yaparmı doktor ? :26:

bulayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
369
0
yemekli gelmiyorlar sadece aksam sohbeti için... kısır,puf böregi,patates ve dereotuyla yaptıgım bir meze war ondan ,hazır ekler,hazır kurabiyeler veririm içecek ne alırlarsan onların yanında... dondurma veririm serinlesinler :KK1: meyve,çerez yeter herhalde :KK39: :KK9: :KK9: bugün çok yorulucam sanıırım :KK53: :KK53: birde birşey sorucam kürtaj olalı birbucuk ay oluyor jınekolojık muayene yaparmı doktor ? :26:
hımmmmm ağzım sulandı valla neyse afiyet olsun.... tabiki yapması lazım kontrole çağırması gerekiyordu.untmuşsa bile sen hatırlat

burcuerdem

MucizeniBağışlaRabbim
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
1.978
10
hımmmmm ağzım sulandı valla neyse afiyet olsun.... tabiki yapması lazım kontrole çağırması gerekiyordu.untmuşsa bile sen hatırlat
bana hiç bahsetmemişti bile sadece kan testini yaptır eger değerin yükselmiş olursa gelirsin dedi arada gel bile demedi ilgisizliktenmi öyle dedi şimdi :KK57: çatala cıkmaktan nefret ediyorum yaaa kötü birşey derse naparımmm :95: neyse yüksek cıkarsada deger elimde olan birşey degilki tedavime bakarım napalım kader... :2:

muru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
267
1
tatlım kürtajdan sonra bir süre senin bu yaşadığın sıkıntıları bende yaşamıştım..ve bişeyi fark ettim..İlk düşüğümden sonra fark ettim bunu karnının ağrıması ve içindeki karıncalanma olayı benim kilo almama bağlıynış.İlk düşükten sonra bir ay içinde 6 kilo almıştım ben...kaşıntı ve sancı mantardan olabilir kadınların en büyük düşmanı idrar yolu enfeksiyonu olabilir.Yada regl olduğun dönemde üşütmüş de olabilirsin tatlımmm

muru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
267
1

burcu kız ben bile bu ihmalkarlıkla 3 defa jinokolojik muayene gittimmmm:KK1::KK1::KK1:git mutlaka şekerim

muru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
267
1
ayşe cim nasılsın tatlımmmm.. tatile ne zaman gidiyorsun bu arada unuttum sanma 3,5,7 nöbetleri nasıl gidiyor

Yukarı Alt