Mom's Green ürünleri kullanan var mı ?

saqelenge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
673
653
Merhaba,
bitkisel doğaya ve insan sağlığına zararlı olmayan ürünleri araştırırken karşıma bu marka çıktı ancak internette kullanıcı yorumlarına raslayamadım.
Bu markanın ürünlerini kullanan varsa yorumları alabilir miyiz?

tabu526

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
14
1
merhaba,ben de aynı araştırma içerisindeyim ancak pek yorum bulamadım internette. bir ara çamaşır ve bulaşık deterjanlarını kullandım sadece,onlarda güzeldi ama sonra çamaşır ve bulaşık temizleyicilerimi kendim yapmaya başladım, tekrar almadım.ama şimdi nasipse bebeğim yolda,ilerleyen aşamada kendim yapma fırsatı bulamayabilirim, bu sebeple tekrar araştırmaya giriştim ne kullansam diye. bu markanın bebek ürünleri de var,aslında özellikle onları araştırdım ama yorum bulamadım neredeyse hiç. kimse yok mu buralarda bu markanın bebek ürünlerini kullanan arkadaşlar??
benim kullandıklarımdan gözlemlerim de şöyle; çamaşır deterjanı güzeldi ama biraz yoğun kokuyordu,ben kokusuz tercih ediyorum. bir de bulaşık deterjanı klasik kimyasal deterjanlar gibi değil ama güzel temizliyordu, arada filtreyi yıkamak gerekiyor yalnız bilginize..

oslemua

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2016
1
0
Ben son bir yıldır momsgreen/ yeşilanne nin hemen hemen tüm ürünlerini (bulaşık elde/ makinede, çamaşır deterjanları, sıvı sabun,bitkisel çamaşır suyu,yağ çözücüsü vs..) kullanıyorum çok memnunum.En azından yerli üretim ve kimyevi, petrol türevi içermiyor, bir çevre mühendisinin emin ellerinde herkese tavsiye ediyorum.

Prettylittle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2013
260
197
Merhaba, ben de yeşil anne ürünlerinden bebğim için çamaşır deterjanını , vücut ve yüz temizleyicisini, yüzey temizleyici ürünlerini 1 senedir kullanıyorum. Memnunum. Şimdi şampuanını da demeneyi düşünüyorum.

food_eng

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
109
29
Merhaba ben de hamileligimden beri yani yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Istanbul'da anne bebek fuarinda rastlayarak tanimistim. Her ürününü kullandım kisisel bakim urunleri dahil. Memnunum genel olarak. Çamaşır deterjanlari biraz zor lekeleri çok çıkarmıyor o zaman da aynı markanın çamaşır suyunu kullanıyorum. Duş jeli ve sampuaninin da korkusundan pek hoslanmadim ama kremini ve yüz temizleme jeli seviyorum.

Direktor

Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
10
2
Benim bebeğim yok ama yine de asiri kimyasal.içeren yrunlerden uzak duruyorum. moms green i evde guvenle kullaniyorum kanser vakalarinda ozellikle asiri doz camadir suyu kullanimi tespit ediliyor. o yüzden mutlaka bekar dahi olsaniz guvenli ve zararsiz urunleri tercih edin derim

after_before

OlduğuKADAR olmadığıKADER
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
6.347
4.856
Bana bi saçma geliyor çamaşır suyunun doğalı nasıl omabilir? Doğadaki hangi şeyi renkli bişeye dökünce rengini beyazlatıyor?
İnanmıyorum bu tarz şeylere açıkcası

Direktor

Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
10
2
hepsi zararli ancak bunlarin zarari azaltilmis. klor paraben kimyasallar parfum konulmamis icine... c.suyu elleri kurutur. bu öyle değil...piyasadakilerden daha az zararli.....yine de c.suyu kullanımıni en aza indirmek lazim....

rosasss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
116
42
mom's green çamaşır suyu renkli çamaşırları ağartmıyor, sadece daha etkili temizleyici. Ben bir süre kullandım, ürünlerinden şikayetim yoktu ama yerli üretim olmasına rağmen fazla pahalı. Ayrıa müşteri hizmetleri diye birşey yok. Kargodan dolayı çok sıkıntı yaşadım ama hiç yardımcı olmadılar. Farklı organik markalara yöneleceğim

flora_80

"olduğu kadar,olmadığı kader..."
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2017
102
125
bulaşık deterjanını kullanıyorum...organik olanlar arasında en iyisi tavsiye ederim...

Yukarı Alt