Montessori yatak lütfen yardım

sadece_gulnihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Merhaba 31 haftalık hamileyim ilk altı ay bebeğimi anne yanı beşikte yatırdıktan sonra yanları korkuluklu minderli montessori yatak yaptırmayı düşünüyorum ancak yere yakın olacağı için üşür mü hasta olur mu diye de endişelerim var. 6 ay çok mu erken montessori yatak için? 6 aya kadar beşiğimiz var ama 6 aydan sonra tekrar beşik alıp sonra montessori yaptırmak da maliyetli olacak bizim için kafam karıştı açıkçası ne yapsam?

Eklentiler

kardia mu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
544
Merhaba 31 haftalık hamileyim ilk altı ay bebeğimi anne yanı beşikte yatırdıktan sonra yanları korkuluklu minderli montessori yatak yaptırmayı düşünüyorum ancak yere yakın olacağı için üşür mü hasta olur mu diye de endişelerim var. 6 ay çok mu erken montessori yatak için? 6 aya kadar beşiğimiz var ama 6 aydan sonra tekrar beşik alıp sonra montessori yaptırmak da maliyetli olacak bizim için kafam karıştı açıkçası ne yapsam?
Merhaba çok masraf yapmayın derim ama şiddetle güvenli yatış yastığı yastığı yada reflü yatağı tavsiye ederim ilk 3 ay çok faydalı oluyor bebek sağa sola fırlatıyor ve kusmugunda boğulmuyor rabbim hamileliğin ve bebeginin hayırlı ve sağlığıyla geçmesini nasip etsin hayırlı olsun:anneadayı::KK200:

sadece_gulnihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Merhaba çok masraf yapmayın derim ama şiddetle güvenli yatış yastığı yastığı yada reflü yatağı tavsiye ederim ilk 3 ay çok faydalı oluyor bebek sağa sola fırlatıyor ve kusmugunda boğulmuyor rabbim hamileliğin ve bebeginin hayırlı ve sağlığıyla geçmesini nasip etsin hayırlı olsun:anneadayı::KK200:
Teşekkür ederim amin inşallah :KK200:yastıkla desteklemeyi düşünüyordum ama reflü yatağına da bir bakayım yani sizce 6 aylık bebek fotoğraftaki gibi bir yatakta yatabilir mi?

Albunualalalal

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.443
Hic bosuna 6 aylik odasina yatacak hayallerine girme:)) 13 aylik hala aramizda yatiyor veya odamizdaki yataginda. O da uyuduktan sonra koyabiliyoruz. Oda yapmadim. Hala yapmayi dusunmuyorum. Ilk yillar park yatak ideal sanki. Yer yatagi dusuncem var fakat bunlar cok pahali. Eski usul doşekte yatmayi seviyor benim kiz. Gezerkwn done done oyle yatti :)). Oda icin acele etme derim.

sadece_gulnihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Hadi ya oysa ki çok özenmiştim hevesim vardı bu yataklara :110: odayı şimdiden yapmayacağım ev değiştirme ihtimalimiz var ama şu an chicconun anne yani beşiği var onda da 6 ay anca yatıyormuş. Ama ekimde doğacak inşallah mart gibi oda yaparız diye düşündük bu yatakta da rahat rahat yatar hatta biz de yanına yatarız uyuturken diye düşündük =) İlk bebek hevesleniyorum oda için :anneadayı: park yataklar çok naylon geldi bana sanki bebek içinde rahat edemez gibi bilemedim o_O baktık bebeği ayıramıyoruz bizden bu yatağın yanına alışana kadar yer yatağı atıp eşimle yatarız diyoruz ama pratikte nasıl olur orası ayrı :) 6 aylık olduğunda mayısa denk geliyor havalar da ısınacak , bizi en çok zorlayan şey bu yatak işi oldu işin içinden çıkamadık :KK61:

sadece_gulnihal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
38
Bir de maskoda şu takımın dolabını ve yatağını beğenmiştik ilk başta beşik oluyor sonra bebek büyüyünce ayak ucundaki bölümü ayırıp raflı dolap gibi kullanabiliyorsun beşik kısmı da tek kişilik karyola oluyor sizce bu daha mı mantıklı?

Eklentiler

Babygirl3535

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
Bir de maskoda şu takımın dolabını ve yatağını beğenmiştik ilk başta beşik oluyor sonra bebek büyüyünce ayak ucundaki bölümü ayırıp raflı dolap gibi kullanabiliyorsun beşik kısmı da tek kişilik karyola oluyor sizce bu daha mı mantıklı?
Bu daha mantıklı canım benimde 16 aylık kızım var hamileyken büyüyen beşik aldık çilekten bide sepet beşik almıştım yanımda yatırmak için onu baya kullandık şimdi ise büyüyen beşiği kullanıyoruz ileride de büyütüp yatak ve komidin olarak kullanıcam :KK200: ama şu montessori yataklar benimde çok hoşuma gidiyor:KK54:

ginerva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
598
cok guzelmis, artik dogum yapmissindir ama fikrimi yaziyim. bence cok guzel olur. evet yatak buyuk ama yastikla bolme yapabilirsin. istersen yaninda bile yatarsin. simdiki aklim olsa ben de alirdim walla

Yukarı Alt