asena87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
2.280
1.845
Bence haftada bir az . Özellikle yaz aylarında deniz havuz güneş saç rengim çok çabuk soluyor. Ben nerdeyse her duşta kullanıyorum. Aslında gözünüze soluk geldiği zaman kullanılabilir. Ben belli bir periyotta uygulamıyorum.
Peki kac dk tutuyorsun

cebicebi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2018
16
15
Peki kac dk tutuyorsun
Yoğun küllü seviyorum. Ben kuaförde kullanılan element marka aldım. Kuaför çok etkili olduğunu söyledi 3-4 dakikayı geçmiyor. Bonacure de kullandım element kadar etkili değil.bonacure 10 dk bekletiyordum. Başka markalar hakkında da bilgim yok.

sampuanisurmusumhelada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2018
4
1
ben kullaninca saclarim acik kumral sacim turuncu oldu :KK43:
kullu boyadim akinca john freida sheer blonde mor sampuan kullandim git gide turunculasti her kullanista cok mutsuzum yardim eden olursa sevinirim :KK43:

TopukluPollyanna

Life is beatiful!
Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Kasım 2014
1.040
2.183
Merhabalar,

Benim saç rengim gri ve bende rengi korumaya yönelik schwarzkopf BC Bonacure şampuan kullanıyorum.

Chocolita

Gupguru
Pro Üye
30 Ocak 2017
4.560
93.879
Bu ürün sadece sarı ve kahve tonlarında mı kullanıyor? Rengi atmış kızıl saçta nasıl bir etki verir acaba

Ceylin57

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2018
1
0
Ya ben New favor un blue şampuan ını bir kozmetikçiden aldım adam bana kuaförler bunu kullanıyor dedi verdi ama saçımda hiç nötürleşme olmadı saç kremi karıştırıp denedim ama nafile bence bu mor şampuan ys hikaye yada alırken sadece belli markaları kullanmak gerekiyor YouTube de Dilara anıt var elseve mor şampuan deniyor kızın saçında pek birşey değişmedi turuncular aynı ben 25 TL verdim ve param a acıyorum keşke bunun yerine saçıma cila yapsaydım cila mor şampuan dan çok daha etkili tecrübelerim bu yönde ihtiyacı olan kullanabilir isteğine göre.

Yukarı Alt