• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

zelischhh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
70
42
Ee arkadaslr dip boya yaparken acıcı kullanmiorz ki deilmi neden mor sampuan isr yaramior diplrrde her dip boyada acici kullanicak deiliz ama caresi ne yada

Krissi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
2.786
1.971
Bende iyi bir mor şampuan markası arıyorum. Şu an platin saçım ama gelecek ay beyaz platin yaptıracağım.

blge_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
674
441
Sac rengim dipler koyu kestane siyaha yakındı altlar soğuk tonlarda ombreydi. Mor şampuanla sadece 1 dakika yıkadım ve saç dibim siyah kaldı aşağılara dogru kahvelesti ve en altlar beyaz oldu bazı kısımlarda yeşilimsi. Aralardaki ombreli tellerde kahve kaldı. Güpgüzelim saçımı mahvettim resmen şimdi nasıl düzelicek bu saç çok merak ediyorum🥺 3-4 renk oldu. mor şampuanın etkisi bir kac yıkamaya gidip saç eski haline doner mi

m_vtnsvr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
5
4
Ben Provoke adlı şampuanı kullanıyorum çok da memnunum. Tavsiye ederim, Gratis'lerde indirimde 15 TL'den alınabiliyor. :)

blge_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
674
441
Ben Provoke adlı şampuanı kullanıyorum çok da memnunum. Tavsiye ederim, Gratis'lerde indirimde 15 TL'den alınabiliyor. :)
ya peki bu sampuan diplere etki etmiyor mu? dibimden asagısını kahve yaptı dibim siyah kaldı napıcam hic bilmiyorum :KK43:

Krissi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
2.786
1.971
Sac rengim dipler koyu kestane siyaha yakındı altlar soğuk tonlarda ombreydi. Mor şampuanla sadece 1 dakika yıkadım ve saç dibim siyah kaldı aşağılara dogru kahvelesti ve en altlar beyaz oldu bazı kısımlarda yeşilimsi. Aralardaki ombreli tellerde kahve kaldı. Güpgüzelim saçımı mahvettim resmen şimdi nasıl düzelicek bu saç çok merak ediyorum🥺 3-4 renk oldu. mor şampuanın etkisi bir kac yıkamaya gidip saç eski haline doner mi
Hangi marka kullandınız?

Yukarı Alt