morfoloji sıfır olup sorun yok denmesi!!

handemui

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
50
21
selam kızlar... moralim o kadar bozuk ki iyice paranoyak oldum. 5 kimyasal geçirdim. eşim sperm verdi morfoloji %0 bildiğin sıfır. hemen ürolojiye gittik doktor diğer değerler iyi önemseme dedi, kadın doğumcu diğer değerler gayet iyi m anlamıyorum. bilgisi olan nolur paylaşsın. doktor mu değişmeliyim. fikir lütfen..

Son düzenleme:

H M

♥ bşlngc :74 G : 67.9 Hdf : 64 10.Takim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.789
19.299
Morfolojiniz görunürde oyle olup aslinda öyle olmayabilir. Kimyasal kalmanda normal.
Benm gorumcem 2 3 kimyasal gecirdi eşinde hicbir genetik vs hicbirseyinde problem cikmadi. Bence de buna cok takilma şuan olucak gibime geldi. Simdi gorumcenin 2 cocuğu var.

H M

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.789
19.299
Kac yillik evlisin? Biraz deneyin sonra bakarsiniz duruma. Bizimde bicok seyimiz normal morfolojimiz 1 kere 0 cikti sorasi hep yüzde 1 2 cikiyor. Ama ben normal kalamadim.

handemui

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
50
21
Kac yillik evlisin? Biraz deneyin sonra bakarsiniz duruma. Bizimde bicok seyimiz normal morfolojimiz 1 kere 0 cikti sorasi hep yüzde 1 2 cikiyor. Ama ben normal kalamadim.
1 yıldır deniyoruz . 1 kimyasal gebelik yaşadım hatta 2. sperm testi verdik her şey iyi ama morfoloji 0.. anlamıyorum 2 doktor da sorun yok diyip eve gönderiyor. burda bambaşka şeyler yazıyor...

handemui

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
50
21
Morfolojiniz görunürde oyle olup aslinda öyle olmayabilir. Kimyasal kalmanda normal.
Benm gorumcem 2 3 kimyasal gecirdi eşinde hicbir genetik vs hicbirseyinde problem cikmadi. Bence de buna cok takilma şuan olucak gibime geldi. Simdi gorumcenin 2 cocuğu var.
benim canımı bu morfoloji sıktı. araştırılmasına gerek görmeden yolladılar eve. ürolog da kadın doğumcu da... ama sanırım farklı bir ürologdan görüş alacağız..

H M

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2015
7.789
19.299
1 yıldır deniyoruz . 1 kimyasal gebelik yaşadım hatta 2. sperm testi verdik her şey iyi ama morfoloji 0.. anlamıyorum 2 doktor da sorun yok diyip eve gönderiyor. burda bambaşka şeyler yazıyor...
Ya yaziyor ama genetiğede gitsen birsey cikmayabiliyor. Yine gidin tabi icinde kalmasin ama demek istedigim sonuc tedbirine gore ilerlemiyor cok kalan var sifirla. 1 le 2 ile. Nasip yani o an oyle denk gelmis ama surekli oyle olcak diye birsey yok. Yumurtayi döllemis sonucta. Ama ek biseyler kullanabilirsin icin rahat edicekse. Yani genetiğe gonderirsiniz en fazla test verirsiniz
Dedigim gibi gorumcem 3 4 kimyasal gecirdi esinde hicbisey cikmadi. Öyle denk gelmis. Kendisinde pihtilasma cikti ilk cocugunda kullandi. 2ncisinde hicbisey kullanmadan kaldi

eunja

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
263
247
%1 morfoloji ile 6 yıldır hiç normal yolla gebelik olmadı. 2 Tüp bebek denemem oldu. İkisinde de 2-3 embriyo oluştu. Bir tane blastım oldu o da beş haftalık dusukle sonuclandı. Bu kadar az embriyo cıkmasının nedeni olarak embriyologlar morfoloji cok kötü diyorlar. Ürologlara gidiyoruz biraz zaman alabilir ama dogal yolla da olur diyorlar.4 ve üzeri ise gebe kalınabilir kruger degerlerine gore

Yukarı Alt