Msn de konuştuklarımı nerde bulacağım

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Arkadaslar eminim isinize yarayacaktir;
Msn 'in üst kısmında sırasıyla;araçlar- seçenekler-iletiler kısmına girin altta konuşmalarımı buraya kaydet yazısını göreceksiniz.Orada nereye kaydettiği yazar.İsterseniz değiştirebilirsiniz de...

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

konusmalarin kayit edilmesini istemiyorsaniz ,gorusmelerimin gecmisini otomatik olarak sakla kismini isaretlemeyeceksiniz...

eger msn plus kullaniyorsaniz buyuk ihtimalle kaydediyordur ve kaydedilmesini istemiyorsaniz ;

kırmızı bölümdeki işareti kaldırınca düzelmesi gerekir??

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben belgelerimden toptan sildim mayıs 2007 yazan bir klasör vardı...
işe yaramıştır umarım:KK43:(((

nisan-17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
zepp acaba msn le windows live messenger aynimi merak ettim diger soruma ne zaman cevep vereceksin :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused:

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
zepp acaba msn le windows live messenger aynimi merak ettim diger soruma ne zaman cevep vereceksin :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused:
evet canim WLM da bunun gibi ...

hilde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm benim bu bilgiye cok ihtiyyacim var bu konsulan klasoru bulamiyorum ben bulsamda nasil dinleyebilirim cok acil cevap bekliyorum tesekkurler

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
slm benim bu bilgiye cok ihtiyyacim var bu konsulan klasoru bulamiyorum ben bulsamda nasil dinleyebilirim cok acil cevap bekliyorum tesekkurler
mrb hilde sanirim duyarida cok acik bir bicimde anlattim ...Msn 'in üst kısmında sırasıyla;araçlar- seçenekler-iletiler kısmına girin altta konuşmalarımı buraya kaydet yazısını göreceksiniz.Orada nereye kaydettiği yazar.İsterseniz değiştirebilirsiniz de...
ayrica dinleme diye birsey yok ;bilginiz olsun ..kolay gelsin ..

Yukarı Alt