Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Msn de yazı sitilimi değişmek istiyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve MaLiBu tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : MaLiBu
  1. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Ödül Puanları:
    148
    ya böle bi konu var mı bilmiyorummm ama yardım edin :KK43:
    ya bn bölee süslü bi yazı buldum onu yaptım ama artık sıkıldım o yazıyı nası değiştirrebilirmmmm

2. 30 Ağustos 2008
  3. dids

dids f & d Üye

Ödül Puanları:
    348
    Msn'demi yaptınız? Konuyu biraz daha açık yazarsanız yardımcı olmaya çalışıyım

4. 30 Ağustos 2008
  5. MaLiBu

Ödül Puanları:
    148
    evett msnde konusma yazımı şekilli yaptım ama sıkıldım bi de bazen anlasılmıoo nası düzeltcemm

6. 30 Ağustos 2008
  7. dids

dids f & d Üye

Ödül Puanları:
    348
    Konuşma penceresi açıkken yazı yazdığınız yerin üst tarafındaki simgelerin 6.sına tıklayın yani A / B yazanı , ordan istediğiniz yazı şeklini , boyutunu veya rengini seçebilirsiniz.

8. 30 Ağustos 2008
  9. MaLiBu

Ödül Puanları:
    148
    başka yazı yükeldiğim için değişmiooo yani ben manyaq yazı die bişi vardı onu yükledim

10. 30 Ağustos 2008
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Ödül Puanları:
    348
    Dışardan yazı fontu yüklemiş olsanız bile, yazı stilinizi değiştirebilirsiniz.

Olmazsa bilgisayarım klasöründen msn klasörüne girip yazı stilleri içinde o seçili olan yazı stilini silin otomatik olarak değişir ve düzelir.

12. 30 Ağustos 2008
  13. dids

dids f & d Üye

Ödül Puanları:
    348
    Program files klasörünün içindeki msn dosyasında yüklediğiniz yazı stilinin dosyası yada başka bir şeyi varsa ordan silin otomatik düzelir sanıyorum.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.