Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Msn Mesenger Kişi Listesi Yedekleme

Konusu 'Chat & Messenger' forumundadır ve Zepp tarafından 4 Mart 2007 başlatılmıştır.

4 Mart 2007
    Konu Sahibi : Zepp
  1. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Msn ana pencxeresinden Kişiler bölümünden
    Anlık ileti kişilerini kaydet butonuna tıklıyoruz.
    Dosya halinde listenizdeki adresleriniz bu kadar kolay bir şekilde yedeklenmiş olur :KK66:

2. 4 Mart 2007
  3. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Evet ben bu kadar zamandır messenger kullanıyorum ama bilmiyordum gerçekten :sm_confused: ... Valla iyi oldu verdiğin bilgi zepp. Teşekkürler:çiçek:

4. 4 Mart 2007
  5. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    146
    rica ederim canim [​IMG]

6. 4 Mart 2007
  7. GunhesH

GunhesH Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    hmmm.. sağolasın canım gerçekten önemli bir ayrıntı
    ayrıca resim dosyası sayesinde 8.1 versiyonunun çıktığını de görmüş oldum iyi oldu :)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.