Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

msnde foto gonderme bahaneleri... :))

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve Yelizz tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

24 Mart 2007
    Konu Sahibi : Yelizz
  1. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    *- beni artistmi yapacan...?

*-fotograflara inanmam ben...

*"aaa... fotografta gönderilebiliyo mu buradan? peki şimdi fotografımı bu makinanın neresine takmam gerekiyo????

*valla yeni format attım yaa. silindi bütün resimler.

*-hiç fotograf çektirmem ki...

*yolluyorum al..ne gelmedi mı?...dur bi daha yollayayım..alla alla...ne oluyo bugün bu intenete ya?...yine mi açılmadı?..dur bi de otekisini deneyim..

sen de bana kendi resmini gonderirsen neden olmasin

*"ya bu bilgisayari yeni aldim öbüründe kaldi resimler tüh bak cok istiyodum göndermeyi ama napalim yok iste."

*neyse ben cikiyorum kendine iyi bak bye

*"bütün resimlerimi sildim dün gece"

*"bir scannerim bile yok anliyor musun..."

*"dün biri bi nuke atti, sirf resimler silindi inanir misin..."

*-tamam yolluyorum bak sakın korkma...
    -yaa aslına bakarsan içgüzelligin önemli benim icin ama simanıda görmek isterim..
    -hmm demek iç güzelligim o zaman resmim hoşuna gidicektir..
    -hadiiiiii ne güzel yollasana..
    -tamam şu adrese bak Linkleri yalnızca kayıtlı üyeler görebilir.
    -öööööörrrrkkkkkkk
    -begenmedinmi
    -sen o musun?
    -iç güzelligime tav olmuştun hani

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.