Msr Unlu maskeden sonra mthi bir maske daha..

bilge85

RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
evet kızlar..mısır unlu maskenin çoğu kişi tarafından denenip iyi sonuç alındı,inş. bu maskeyi de denersiniz ve eminim bu da çok işinize yarayacak..verdiğim maske tarifleri inanın uyduruk diil..hatta eşim senin maskelerine patent alaım diyonaniknanikneyse ben tarife geçim hemen:

1 çorba kaşığı yoğurt
1 tatlı kaşığı bal
bir kaç damla limon suyu(cildiniz kuruysa koymayabilirsiniz)

bu arada malzemelerin kalitesi çok önemli,inanın çok fark ediyor..bu malzemeleri karıştırıp yüzünüze sürün ve 20 dk. sonra önce ılık sonra soğuk suyla bi güzel yıkayın..SÜPER Bİ PARILTI GÖRECEKSİNİZ..BENDEN YAZMASI, SİZDEN YAPMASI!!

Bir püf noktası verim,yoğurdu katı yerinde alın ve malzemeyi karıştırdıktan sonra 5-10 dk. buzdolabında tuttuktan sonra yüzünüze sürerseniz,yüzünüzden akmaz ve işinizi kolaylaştırırsınız..:teytey:

E

EU3

Ziyaretçi
Ne işe yarıyor şimdi bu?
Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis

bilge85

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Ne işe yarıyor şimdi bu?
Siyah noktalar için mi yoksa parlak bir cilt için mi canım? fisfisfis
yüzdeki soyulmalara olur ya hani cilt pütür pütür görünür,onu yok ediyor bu arada siyah noktalara da ii geliyor,,inanın ciltteki bütün kusurlara ii geliyor..

17Ocak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu maskeyi bende yapiyorum ardindan gülsüyü sürüp nemlendirici sürüyorum yüzüm parl parl parliyokaydirigubbakcemile2

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
mısırunluyu denemiştim siyah noktalara çok ii gelio. bunuda deneyecem tabiiikide. çok teşekkürler.

LonelyLove

siyaha aşığız beyaza deli
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sağol canım.daha bugün mısır unlu maskeyi yaptım haftaya da bunu denerim artık.

bilge85

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
deneyin bi kızlar,,yüzünüz yumuşacık oluyor,sanki yumuşatıcı dökmüş gibi..:):)

ay_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
ben yıllardır kullanırım bu maskeyi kızlar cilde çok iyi geliyo deneyin derim bende ..hem sivilceye iyi hemde parlatıyo cildi ben memnunum yani bir zararınıda görmedim.

Yukarı Alt