Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
MERHABA
ARKADAŞLAR BENİM TRANSFERİM BİR AKSİLİK OLMAZSA RAMAZANIN ORTASINDA GERÇEKLEŞECEK BELLİMİ OLUR BU MÜBAREK AYIN HÜRMETİNE RABBİM MELEĞME KAVUŞTURUR BENİ VE İSTEYEN TÜM ANNE ADAYLARINI.
BUAYDA TRANSFERİ OLAN ARKADAŞLAR TRANSFER VE SONUÇ TARİHLERİNİ PAYLAŞIP BİRBİRİMİZİ TAKİP EDELİM KONUŞUP DERTLEŞİP HEYECANIMIZI AZALTALIM İSTEDİMa.s.

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
ben ilk sirada yerimi alayim hemen :)) Allahinda izniyle hamile kalirim insallah...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
canim sen ignelere basladinmi uzun protokolmu senin???kismetse transferin ne zamana???

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
eee kimse yokmu ikimizden baska yani???
bilmem canım galıba eylülde ikimiz varız sadece neyse görmemiş olanlar vardır belki buarada benim dondurulmuş transferi olacak buayın sonunda regl olunca protokol başlıyacak sanırım 13 yada 14 eylül gibi olur bir aksilik olmazsa senin nezamana denk gelecek bellimi

TOPRAK28

Allahım sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
MERHABA
ARKADAŞLAR BENİM TRANSFERİM BİR AKSİLİK OLMAZSA RAMAZANIN ORTASINDA GERÇEKLEŞECEK BELLİMİ OLUR BU MÜBAREK AYIN HÜRMETİNE RABBİM MELEĞME KAVUŞTURUR BENİ VE İSTEYEN TÜM ANNE ADAYLARINI.
BUAYDA TRANSFERİ OLAN ARKADAŞLAR TRANSFER VE SONUÇ TARİHLERİNİ PAYLAŞIP BİRBİRİMİZİ TAKİP EDELİM KONUŞUP DERTLEŞİP HEYECANIMIZI AZALTALIM İSTEDİMa.s.
Merhaba Rüya meleğim.Benimde Eylülün 4-5 gbi dondurulmuşlarım transfer edilecek inşallah.Bu hayırlı ayda bizlerde meleklerimize kavuuruz inşallah.Bu arda benim Merkezim Amerikan hastanesi.Dr.Bülent Urman.

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Merhaba Rüya meleğim.Benimde Eylülün 4-5 gbi dondurulmuşlarım transfer edilecek inşallah.Bu hayırlı ayda bizlerde meleklerimize kavuuruz inşallah.Bu arda benim Merkezim Amerikan hastanesi.Dr.Bülent Urman.
ben inanıyorum canım bu mübarek ay hepimize iyi gelecek meleklerimize kavuşacağız umud ettikçe inandıkça yaradana sığındıkça herşey güzel olacaktıra.s.

selenayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar bende geldim.ramazanda benimde transferim olacak inşallah.Bugün başlıyorum iğnelere.Hatta 1 saat sonra.Acayip heyecanlıyım tarifi mümkün olmayan hisler var içimde.Bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz.

E

EU2

Ziyaretçi
MERHABA
cnm bu habere Çok sevindim hihoyyyt
inşallah melekin bu mübarek günde san sımsıkıııııııııı tutunur ...
veeee bole olursun :CüvCüv: inşallah
bende tüpbebek tedavime başlayacağım zamanı İple çekiyorum
sanırım bende Enver kurta gideceğim umut tüpbebek mirmirmirmir

ben ilk sirada yerimi alayim hemen :)) Allahinda izniyle hamile kalirim insallah...
mehayım sendemi Eylülde transferrrrrrrrr süperrrkaydirigubbakcemile3
anam hepiniz bende evvel hamiş :CüvCüv: kalcanızyaaaaaaaaa Tek kalcam burda benya :1no2:

Yukarı Alt